تولید لباس کار صنعتی و تبلیغاتی و ملزومات ایمنی 66400103 همراه :09122002229

پاکان صنعت

دستکش کار تبلیغاتی

مدیر سایت 11 اسفند 1398

دستکش کار تبلیغاتی

دستکش های کار تبلیغاتی از الیاف خاص تهیه می شود که روکشی با از جنس لاکتس که قابلیت انعطاف پذیری بالایی دارد و ضد حساسیت هم است در ضمن این روکش ها خاصیت غیر قابل نفوذی را هم دارند.

یکی دیگر از ویژگی هایی که این دستکش کار تبلیغاتی دارد این است که به خاطر ارزان بودن یک کالای خوب برای تبلیغات برند شرکت و نام تجاری شما می باشد.

مزیتی که این دستکش کار تبلیغاتی دارد این است که نام تجاری شما را در هر کارگاهی و در دست هر صنعت گری می توان به نمایش گذاشت.

قابل ذکر است که نوع چاپی که بر رو این دستکش کار تبلیغاتی می خورد چاپ سیلک است.

نقش دستکش کار در تبلیغات

با پیشرفت تکنولوژی امروزه در هر صنعت پیشرفت های چشم گیری صورت گرفته است که یکی از این پیشرفت ها در تولید دستکش است که برای هر کاری دستکش مخصوص همان کار را تولید می کنند که می تواند جوابگوی نیازهای که در آن صنعت است باشد مثلا دستکش های کار که در صناع رختگری استفاده می شود با دستکش هایی که در محیط های کاری که با مواد شیمایی کار می کنند بسیار متفاوت است اما تنها چزی که تمام ان دستکش ها در آن با هم مشترک هستند ان است که حوادث را به صورت چشمگیری کاهش پیدا کند و امنیت ، راحتی و آسودگی کارکنان را مورد توجه قرار م دهند در ضمن راندمان کاری را افزایش می دهد.

با توجه به آنکه گاهی کارگران برای پوشیدن دستکش مقاومت نشان می دهند باید آنها را به درستی آموزش دهیم و از خطرات احتمالی به درستی آگاه کنیم و این مشکل را حل کنیم تا امنیت آنها را تامین کنیم.

در انتخاب دستکش کار باید به این نکته توجه کنم که باید متناسب با دست شخص استفاده کنندهباشد و دستها کامل و راحت ئر آنها قرار بگیرد.

در دستکش کار تبلیغاتی هم باید به این نکته توجه کنیم که از نظر کیفیت و نوع چاپی که استفاده   می شود مرغوب باشد تا بتواند نام و برند شرکت را هرچه قوی تر نشان دهد.  

لباس کار با گلدوزی

مدیر سایت 11 اسفند 1398

لباس کارهایی که در صنایع مختلف به کار می رود و تبلیغات روی آن می تواند هم به صورت چاپ و هم به صورت گلدوزی باشد  البته قابل ذکر است که گلدوزی معمولا روی پارچه هایی انجام می شود که ضخامت خاصی دارند و تحمل سوزن خور بودنشان در برابر گلدوزی بالا است.

نکته مهم در انتخاب لباسکار با گلدوزی

نکته قابل توجه توجه در لباس کار با گلدوزی این است که گلدوزی مقاومت ، دوام و ماندگاری بیشتری نسبت به چاپ دارد و نکته دیگر است این است که قبل از گلدوزی لباسکار ابتدا باید لوگوی مورد نظر را ببینیم چون همه لوگوها را نمی توان گلدوزی کرد.البته تمام گلدوزی ها با دستگاه های صنعتی مخصوص گلدوزی که کامپیوتری هستند صورت می گیرد.

نخ ها که در این لباس کار با گلدوزی استفاده م شود نخ های پلی استر رنگ ثابت است و بسته به ظرافت طرح می توان نخ ابرشمی و نخ اکرلیک هم استفاده کرد.

یکی از مزیت هایی که لباس کار با گلدوزی دارد این است که باعث می شود اعتبار شرکت بالا رود. مطلب دیگر آن است که قیمت گلدوزی بنابه نوع رنگ مشخص نمی شود بلکه تعداد سوزنی که     می خورد قیمت را مشخص می کند.

نقش لباس کار با گلدوزی در تبلیغات

لباس کار ابزاری برای تبلیغات و بازاریابی شرکت ها محسوب می شود زیرا در هر کسب و کاری که باشیم لباس کارها در معرض دید همگان قرار می گیرد و بیننده به دنبال آن است که ببیند این آرمی که روی این لباس گلدوزی شده است برای چه شرکتی است و این شرکت چه فعالیتی انجام    می دهد.

انواع لباس کار با گلدوزی

لباس کار فقط در مدل ، نوع دوخت و پارچه خلاصه نمی شود بلکه باید ببینیم که چگونه می توان شکل ظاهری آن را متمایز کنیم و نام شرکت و برند تجاری را نمایان تر کنیم و آن هم با گلدوزی و یا چاپ لوگوی شرکت روی لباس کار امکان پذیر است. در ضمن گلدوزی به خاطر ظاهری بافت مانند که دارد می تواند زیبایی خاصی را به لباس کار با گلدوزی بدهد. و نکته دیگر آن که گلدوزی تا زمانی که از این  لباس کار استفاده می شود می تواند ماندگاری خود را داشته باشد.

دستگاههای اجرای هم هستند که گلدوزی مربوط به خود را مستقیم روی لباس نمی دوزند بلکه به صورت غیر مستقیم و جدا گلدوزی می شود و بعد بر روی لباس دوخته می شود به این صورت که این لوگوها را بر روی نمد دوخته می شود و به صورت آماده بر روی لباس می دوزند و گاهی به صورت چسبی به لباس می چسبانند. مزیتی که این نوع گلدوزی دارد این است که هم زمان با دوخت لباس می توان گلدوزی ها را هم آماده کرد و در موقع گلدوزی نیازی به لباس نیست.

پیراهن شلوار تبلیغاتی

مدیر سایت 07 اسفند 1398

در گروه لباسکار می توان پیراهن شلوار را هم قرار داد که این دسته از لباس کارها برای گروه خاصی از مشاغل یا ادارات  و سازمانها مشغول به کار هستند بیشتر کارایی دارد که حتی می توان با رنگ بندی ها و طرح های گسترده ایی که پارچه های پیراهن دارد ظاهری آراسته و شکیل برای کارکنان خود داشته باشیم وقتی در فصول مختلف می توانیم جوابگوی نیازهای پوششی برای آن فصل را داشته باشیم.

جنس پیراهن شلوار تبلیغاتی

معمولا پیراهن ها را از جنس تترون استفاده می شود ولی برای فصول سردتر پارچه  کتان وجین هم به آن اضافه می شود.

معمولا این پیراهن ها را با شلوارهایی از جنس پارچه ای، کتان ، جین و... هماهنگ می کنند و مورد استفاده قرار می گیرد.

کاربرد پیراهن شلوار تبلیغانی

در این نوع مدل پیراهن شلوارهای تبلیغاتی می توان با استفاده از مد روز و کلاسیک برای قسمتهای مختلف سازمان پیراهن شلوار تبلیغاتی مناسبی را تهیه کنیم که هم مورد پسند کارکنان باشد و هم بتواند نام تجاری ما را هرچه قدرتمندتر در مقابل دید تماشاگران قرار دهد.

پیراهن های اداری معمولا با یقه کلاسیک و آستین بلند و تک جیب دوخته می شود و وقتی که کارکنان با چنین پوششی به صورت یکدست جلوی مشتریان و یا ارباب رجوع حاضر می شوند می توانند به اعتبار سازمان و موسسسه بیفزایند.

رنگ پیراهن شلوار تبلیغاتی

یکی از بهترین رنگ ها و پر مصرف ترین آن ها در محیط اداری رنگ آبی است که در طیف های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.رنگ آبی در میان مردان بسیار طرفدار دارد. آبی به عنوان یک رنگ آرامش بخش شناخته شده است و به عنوان نماد صداقت، اعتماد، ارتباطات و آرامش در نظر گرفته می شود.

لباس کارکنان باید به بهترین نحو تولید و ارائه شود تا کارکنان ظاهری آراسته و محیطی ایمن داشته باشند و این کار را  شرکت پاکان صنعت با استفاده از تجربیات خود و کادری مجرب انجام می دهد.

 

تماس و پشتیبانی

دفتر مرکزی : تهران، خیابان جمهوری، بین دانشگاه و فخررازی، پلاک997واحد3

نجاریان  09122002229

تلفن : 66400103 - 66400107 -  66403700

اینستاگرام: pakansanat

لباس کار

سایت شما برای نمایش بهتر نیاز به استفاده از کوکی دارد Cookie policy. I accept cookies from this site.Agree