تولید لباس کار صنعتی و تبلیغاتی و ملزومات ایمنی 66400103 همراه :09122002229

مدیر سایت

مدیر سایت

ماسک تنفسی

ماسک تنفسی Respiratory mask

وسایل حفاظت از سیستم تنفسی یا ماسک های تنفسی (ماسک ایمنی) وسایلی هستند که به منظور حفاظت از سیستم تنفسی طراحی شده اند که با قرار گرفتن بر روی صورت از استنشاق هوای آلوده جلوگیری می کنند. ماسک ها این حفاظت را بوسیله گرفتن آلاینده ها از هوای استنشاقی وهمچنین هوارسانی از طریق یک منبع هوای قابل استنشاق تامین می کنند.

نکات ایمنی در انتخاب‌ وسايل‌ حفاظت سیستم تنفسي

 • نوع آلاینده : خواص‌ شيميايي‌، فيزيكي‌ و بيولوژيكي‌ موادي‌ که با آن کار داریم در نظر بگیریم.
 • نوع‌ فرآیندکاری : نوع كار، محل‌ كار و فضاي‌ محدود محل‌ كار باید مورد بررسی قرار گیرد.
 • سهولت‌ در نگهداری وسايل‌ مربوطه‌ و ارزاني‌ هزينه‌ تعميرات‌ آنها.

نکات ایمنی در استفاده از ماسک تنفسی

 • در صورتی که تغییراتی را در بو یا مزه احساس نمودید و یا حس آزردگی در قسمت گلو، بینی یا شش های شما ایجاد شد آنگاه باید حتما فیلتر ماسک را عوض نمائید.
 • در صورت تجمع غبار و ذرات در ماسک و تنفس سخت، ماسک خود را تعویض کنید .
 • ماسک های تنفسی(به خصوص یک بار مصرف)، اگر با رطوبت تماس داشته باشند ، کارآیی خود را از دست می دهند .
 • ماسک های تنفسی یک بار مصرف حتما به صورت روزانه تعویض گردند.
 • در صورت هر گونه خرابی و آسیب، ماسک را دور بیاندازید
 • ماسک هایی که دارای یک دماغ گیر قابل تنظیم هستن به شکل محکم تری روی صورت قرار می گیرند.
 • ماسک هایی با درزبندی های محکم و پوشاننده برای ذرات بسیار سمی مانند پنبه نسوز مناسب هستند.

 

ماسک تنفسی
ماسک تنفسی

معرفی استانداردهای مختلف در ماسک تنفسی

فیلترهای حذف کننده ی ذرات توسط موسسه ی ملی سلامت و امنیت شغلی براساس ذرات و مقدار ذراتی که آن ها فیلتر می کنند رده بندی می شوند.

این رده بندی براساس حروف به شرح ذیل می باشد :

 • N : عدم مقاومت نسبت به روغن
 • R : مقاومت نسبت به روغن (حداکثر 8 ساعت)
 • P : مقاوم به روغن (فراتر از 8 ساعت)

بالاترین سطح حفاظت در موقعیت های مختلف که هم ذرات مبتنی بر روغن و هم غیرروغنی را فیلتر می کند، ماسکP100 می باشد.

 

نگهداري‌ و استفاده‌ از دستگاه‌هاي‌ حفاظت‌ تنفسي‌

 • ماسک های تنفسی باید به طور مداوم تمیز و ضدعفونی و نگهداری شود.
 • كليه‌ قطعاتي‌ كه‌ بيشتر در معرض‌ خرابي‌ و فرسودگي‌ قرار مي‌گيرند، هر چند وقت یکبار بازرسي‌ شوند.
 • دریچه های تنظیم فشار( دستگاه های اکسیژن دهنده)، به موقع مورد بازرسی قرار گیرند.
 • ماسک های در محلی خشک و خنک نگهداری شوند.

 

تولیدی ماسک تنفسی پاکان صنعت

شرکت پاکان صنعت با هدف تهیه و تولید لوازم ایمنی و با بهره‌ گیری از فناوری مدرن و نیروهای مجرب، آماده ارائه بهترین خدمات به شما مشتریان گرامی می باشد.

برای بهره مندی از مشاوره رایگان با شماره های 66400103 و 66400107 و یا شماره موبایل 09122002229 نجاریان، شرکت تولیدی پاکان صنعت تماس حاصل فرمایید .  

لباس کار ایمنی

لباس کار ایمنی Safety work wear

لباس کار ایمنی Safety work wear یک وسیله حفاظتی در برابر جلوگیری از آسیب های فیزیکی، شیمیایی و محیطی کار است که با توجه‌ به‌ خطراتي‌ كه‌ در حين‌ كار براي‌ كارگر مربوطه‌ پيش‌می آید انتخاب‌ شده‌ و باید به ترتيبي‌ باشد كه‌ از بروز خطرات‌ تا حد ممكن‌ جلوگيري‌ نمايد.

لباس کاری ایمن است که کاملا سالم باشد و هیچگونه پارگی بر روی آن وجود نداشته باشد، به دلیل آن که امکان دارد قسمت های پاره ی آن به ماشین در حال حرکت یا دوران شده بر اثر اتفاقی گیر کند و امکان دارد به فرد آسیب جدی وارد شود. لباس کار نباید گشاد باشد. به خصوص در قسمت های سر آستین و دامن آن، لباس فرم نه باید آنقدر گشاد و نه آنقدر تنگ باشد که فرد در هنگام کار با آن دچار مشکل گردد.

برخی از تجهیزات ایمنی مورد نیاز محیط کار شامل :

کفش ایمنی - دستکش ایمنی - عینک ایمنی - کلاه ایمنی - ماسک ایمنی

 

انواع لباسکار ایمنی

تولیدی لباسکار ایمنی

 

 

یک سری از مشاغل ویژه هستند که در آن باید از لباس های مخصوص ایمن استفاده شود که در فصول سرما بتوان از آن به عنوان عایق سرما و رطوبت به ویژه در سردخانه ها استفاده کرد، جنس اینگونه از لباس ها نسوز می باشد و به همین دلیل مخصوص کوره ها می باشد و کاملا ضد حریق باشند به دلیل آن که جنس آن از پارچه های pvc می باشد.

نوع دیگری از لباس های حفاظتی هستند که در برابر گرما مقاومت بالایی دارند و این به دلیل آن است که از الیاف مخصوصی ایجاد شده اند و با پوشش آلومینیومی که دارند می توانند حدود 90 درصد از اشعه مادون قرمز را برگرداند و این لباس ها مخصوص مجاورت در کوره ها و فرآیندهای حرارتی می باشند.

 

 

کفش ایمنی

کفش ایمنی پاپوشی است که برای محل کار مورد استفاده قرار میگیرد و یکی از ویژگی های بارز آن این است که باید کاملا ایمن باشد و مصرف کننده در هنگام استفاده از آن دچار آسیب های ناشی از انجام کار نگردد و این کفش ها به عنوان محافظ خوبی برای شخص باشد.
shoes work wear

کفش ایمنی باید به عنوان محافظ خوبی برای  پا عمل کند و در برابر سقوط اشیاء مقاومت بالایی داشته باشد، از پا در برابر حریان الکتریکی محافظت نماید، همچنین در برابر خستگی و سوختگی از پا محافظت نماید.

این کفش به گونه ای طراحی شده است که انگشتان پا را در مقابل سقوط اجسام بر روی پا محافظت میکند.

معمولا جنس زیره کفش ایمنی از پی یو، تی پی یو و لاستیک است.

 

دستکش ایمنی

دستکش ایمنی از دست ها در مقابل خطرات موجود در محیط کار محافظت می نماید. دستکش ایمنی مقاوم در برابر مواد و مایعات شیمیایی و دارای عایق لاستیکی می باشد.

 

عینک ایمنی

یکی از مهم ترین مسائل در خصوص پیشگیری در صنایع مختلف، محافظت از چشم ها در هنگام کار می باشد تا در برابر خطرات ناشی از کار دچار آسیب نگردند. از همین روی برای هر نوع خطری که امکان آسیب وارد شدن به سیستم بینایی وجود داشته باشد، انواع مختلفی از عینک های ایمنی وجود دارد.که برای چنین کارهایی طراحی شده اند.

 

کلاه ایمنی

کلاه ایمنی هم یکی دیگر از ابزارهایی می باشد که در هنگام کار مورد استفاده قرار میگیرد و سر را در برابر مخاطرات محیط کار ایمن نگه می دارد. طراحی کلاه ایمنی بایستی به گونه ای صورت بگیرد که بتواند ضربه های مکانیکی مهم را تحمل کند. یکی از بارزترین ویژگی های یک کلاه ایمنی استاندارد، مقاومت بالای آن می باشد. یک کلاه ایمنی نباید بیش از اندازه سفت یا نرم باشد به دلیل آن که امکان دارد کارایی خود را از دست بدهد.

 

ماسک ایمنی

ماسک ایمنی یا ماسک تنفسی وسیله ای است که با قرار گرفتن بر روی صورت با جلوگیری از ورود ذرات و گازهای مضر اجازه تنفس سالم را به استفاده کننده می دهد. تجهیزات حفاظت از سیستم تنفسی به منظور حفاظت سیستم تنفسی طراحی شده اند تا از استنشاق هوای آلوده جلوگیری نماید.

 

تولیدی لباس کار ایمنی پاکان صنعت

شرکت پاکان صنعت با هدف تهیه و تولید لوازم ایمنی و با بهره‌ گیری از فناوری مدرن و نیروهای مجرب، آماده ارائه بهترین خدمات به شما مشتریان گرامی می باشد.

 

برای بهره مندی از مشاوره رایگان با شماره های 66400103 و 66400107 شرکت تولیدی پاکان صنعت تماس حاصل فرمایید .

لباس فرم اداری

لباس فرم اداری Office wear garments

پوشاک فرم اداری، پوشاکی می باشند که کاربرد آن برای کادر و پرسنل یک شرکت، ارگان و یا سازمانی نیز می باشد که به عنوان زیر مجموعه ای از پوشاک تبلیغاتی و صنعتی مورد استفاده قرار میگیرد، استفاده از این مدل پوشاک می تواند نظم و آراستگی خاصی به کسب و کار شما بدهد و با توجه به سلیقه ی شما می تواند شما را در یک قاب تعریف نماید و ماهیت کار شما را به رسمیت بخشد.

لباس کار اداری با توجه به این که به طور مکرر و مداوم توسط پرسنل مورد استفاده قرار میگیرد، حتما باید تولید شده از پارچه های خاص و مواد اولیه ای باشد که مقاومت لازم را داشته باشد. این پارچه ها باید به گونه ای باشند که بتواند دمای بدن پرسنل را در شرایط محیطی مختلف سرما و گرما در تعادل نگه دارد و در کل شکل کلی لباس و حالت آن از بین نرود و به بیان دیگر چروک نگردد و همچنین با توجه به این که مدام از این لباس ها استفاده می شود نباید فرم و رنگ آن از بین برود.

انواع پوشاک اداری

مدل ها و انواع گوناگونی از پوشاک فرم اداری وجود دارد که با توجه به نوع زنونه بودن و مردونه بودن آن باز هم به مدل های مختلفی تقسیم بندی می شوند که هرکسی می تواند طبق سلیقه ی خود را آن را انتخاب نماید.

مواد اولیه تولید لباس فرم اداری

یکی از پرکاربرد ترین پارچه ها برای تولید لباس فرم اداری، پارچه ترگال می باشد، این مدل پارچه ها ویژگی ها و خصوصیات مختلفی دارد که شامل لطیف بودن، سبک بودن، ثابت ماندن رنگ می باشد. همچنین قابل ذکر است که این پارچه ها کاملا خوش دوخت و خوش برش می باشند.

پارچه ی دیگری هم برای دوخت لباس فرم مردانه و زنانه مورد استفاده قرار میگیرد که شناخته شده به عنوان فاستونی می باشد و یکی از پرکاربرد ترین پارچه ها برای فرم های اداری زنانه و کت و شلوارهای اداری مردانه می باشد.

تولید لباس فرم اداری

شرکت تولیدی پاکان صنعت با بهره گیری از کادری مجرب آماده ارائه بهترین خدمات به شما مشتریان گرامی نسبت به سلایقتان می باشد.

 

برای بهره مندی از مشاوره رایگان با شماره های 66400103 و 66400107 شرکت تولیدی پاکان صنعت تماس حاصل فرمایید .

دستکش کار

دستکش کار “Working Gloves”

دستکش کار یکی از مهمترین اجزاء لباس کار جهت ایمنی بیشتر می باشد. همانطور که می دانید دست ها در سیستم های کاری صنعتی بیشترین کارایی را برای انجام کار همراه با ایمنی دارد.

محافظت از دستان در برابر حرارت، الکتریسیته، مواد خورنده اسیدی –شیمیایی، مواد حساسیت زا، برندگی، سوراخ شدن، تشعشعات و ... وظیفه دستکش های کار مختلف می باشد.

دستکش کار

وسایل تجهیزات ایمنی لازمه کار است. یکی از وسایلی که در محیط کار ایمنی کارکنان را در بر می گیرد دستکش کار است زیرا دستها یکی از قسمتهای بدن است که هنگام کار کردن باید به آن توجه شود و ایمنی آنها حفظ شود.

دستکش کار برحسب نیاز هر کاری جنس و ظاهر آن انتخاب می شود.چون دستها بیشترین کار را انجام می دهند و بیشترین حادثه هم در محیط کار برای دست ها اتفاق می افتد پس اهمیت دستکش کار بیشتر خودنمایی می کند.

البته باید توجه داست که برای انجام هرکاری و با هر دستگاهی دستکش متناسب با آن را انتخاب کنید زیرا دستکش مناسب باعث حساسیت نمی شود و حرکت دست در آن راحت باشد . قابل توجه است که هر کار حساسی نیاز به دستکش مخصوص به خود را دارد.

باید به این نکته توجه داشته باشیم که دستکش انتخاب شده جنس خوبی داشته باشد و علاوه بر آن کارگر باید بتواند دست های خود را به راحتی خم کرده و ابزار را بتواند به راحتی در دست داشته باشد و اگر چنین نباشد دستکش خوبی نیست.

انواع دستکش ها:

دستکش ایمنی آتش نشانی، ایمنی در برابر برش، ایمنی در برابر مواد شیمیایی، ایمنی در برابر الکتریسیته ، ضد اسید، ضد برق، نسوز، نخی ، جوشکاری و ...

انواع دستکش از نظر جنس و نوع مواد سازنده

دســتکش ها با توجه به نوع  کارایی و حفاظتی که از آنها انتظار میرود، از مواد مختلف تهیه می شوند. از جمله این دستکش ها می توان به دستکش های برزنتی، چرمی، پلاستیکی، نایلونی، پارچه ای و دستکش های تشکیل شده از حلقه های فلزی اشــاره کرد.

مواد مورد استفاده برای تولید دستکش جوشکاری

پوست گوزن ، چرم گاو، پوست آهو ، پوست بز  می باشد.

تولیدی دستکش کار پاکان صنعت

با سابقه ای طولانی در این ضمینه افتخار تولید و تامین دستکش کار مورد نیاز کارفرمایان گرامی در تمامی صنف های کاری اعم از تبلیغاتی، صنعتی دارد. همچنین این تولیدی قادر به چاپ یا گلدوزی برند شما بر روی این دستکش ها را دارد.

تولید دستکش کار در انواع مختلف با متریال ها و فناوری گوناگون صورت می پذیرد. در انتخاب دستکش کار مهمترین گزینه کارایی می باشد. برای محافظت دستان در چه صنعتی و یا ارائه تبلیغات برای کدام صنف، سوالاتی هستند که در بدو سفارش و پیش تولید از خودتان می پرسید.

دستکش زره دار، دستکش لاستیکی ، دستکش تبلیغاتی ، دستکش کاموایی ، دستکش نانو، دستکش اشبالتی، دستکش برزنتی، دستکش فومی، دستکش پنبه ای ،دستکش پلیمری، دستکش چرمی و .... و یا شاید ترکیبی از دو یا چند نوع از مثال های ذکر شده می تواند تولید مناسب و متناسب برای کارفرما شکل دهد.

همچنین دستکش ها در سایزهای مختلف و ساق کوتاه – نیم ساق – ساق بلند ، پنچ انگشت، دو انگشت، یک انگشت تولید می شوند.

تولیدی دستکش کار

تولدی دستکش و لباس کار پاکان صنعت پیشرو و نوآور در این صنعت آماده ارائه تمامی خدمات و مشاوره به شما کارفرمایان گرامی را دارد.

 

برای تماس با مشاورین ما با شماره 66400103 و یا همراه نجاریان تماس حاصل فرمایید.

 

 

 

لباس کار تبلیغاتی

لباس کار تبلیغاتی "Advertising workwear" نوعی از لباسکار می باشد که می توان از آن هم در شرکت و هم در کارخانه و یا کارگاه ها، ارگان ها و سازمان های مختلفی نیز استفاده کرد که به منظور یکپارچه سازی پوشش کارکنان و برای نمایش برند و رنگبندی سازمان و الیاف و متریال اولیه مورد استفاده قرار میگیرد.

در صنف های کاری مختلف این لباس کار توسط کارفرما درخواست می گردد و توسط تولیدی مخصوص پوشاک کار تولید می گردد.

تولیدی لباسکار

پاکان صنعت یکی از تولید کنندگان لباس کار می باشد که با به کارگیری نیروهای مجرب و کارآمد و با استفاده از تجهیزات روز توانسته است در خصوص تولید لباسکار و لباس های تبلیغاتی خدماتی را در راستای حمایت از تولید ملی ارائه دهد.

تماس و پشتیبانی

دفتر مرکزی : تهران، خیابان جمهوری، بین دانشگاه و فخررازی، پلاک997واحد3

نجاریان  09122002229

تلفن : 66400103 - 66400107 -  66403700

اینستاگرام: pakansanat

لباس کار

سایت شما برای نمایش بهتر نیاز به استفاده از کوکی دارد Cookie policy. I accept cookies from this site.Agree