تولید لباس کار صنعتی و تبلیغاتی و ملزومات ایمنی 66400103 همراه :09122002229

دستکش کار

30 ارديبهشت 1398
Author :  
تولیدی دستکش کار تولیدی لباس کار پاکان صنعت

دستکش کار “Working Gloves”

دستکش کار یکی از مهمترین اجزاء لباس کار جهت ایمنی بیشتر می باشد. همانطور که می دانید دست ها در سیستم های کاری صنعتی بیشترین کارایی را برای انجام کار همراه با ایمنی دارد.

محافظت از دستان در برابر حرارت، الکتریسیته، مواد خورنده اسیدی –شیمیایی، مواد حساسیت زا، برندگی، سوراخ شدن، تشعشعات و ... وظیفه دستکش های کار مختلف می باشد.

دستکش کار

وسایل تجهیزات ایمنی لازمه کار است. یکی از وسایلی که در محیط کار ایمنی کارکنان را در بر می گیرد دستکش کار است زیرا دستها یکی از قسمتهای بدن است که هنگام کار کردن باید به آن توجه شود و ایمنی آنها حفظ شود.

دستکش کار برحسب نیاز هر کاری جنس و ظاهر آن انتخاب می شود.چون دستها بیشترین کار را انجام می دهند و بیشترین حادثه هم در محیط کار برای دست ها اتفاق می افتد پس اهمیت دستکش کار بیشتر خودنمایی می کند.

البته باید توجه داست که برای انجام هرکاری و با هر دستگاهی دستکش متناسب با آن را انتخاب کنید زیرا دستکش مناسب باعث حساسیت نمی شود و حرکت دست در آن راحت باشد . قابل توجه است که هر کار حساسی نیاز به دستکش مخصوص به خود را دارد.

باید به این نکته توجه داشته باشیم که دستکش انتخاب شده جنس خوبی داشته باشد و علاوه بر آن کارگر باید بتواند دست های خود را به راحتی خم کرده و ابزار را بتواند به راحتی در دست داشته باشد و اگر چنین نباشد دستکش خوبی نیست.

انواع دستکش ها:

دستکش ایمنی آتش نشانی، ایمنی در برابر برش، ایمنی در برابر مواد شیمیایی، ایمنی در برابر الکتریسیته ، ضد اسید، ضد برق، نسوز، نخی ، جوشکاری و ...

انواع دستکش از نظر جنس و نوع مواد سازنده

دســتکش ها با توجه به نوع  کارایی و حفاظتی که از آنها انتظار میرود، از مواد مختلف تهیه می شوند. از جمله این دستکش ها می توان به دستکش های برزنتی، چرمی، پلاستیکی، نایلونی، پارچه ای و دستکش های تشکیل شده از حلقه های فلزی اشــاره کرد.

مواد مورد استفاده برای تولید دستکش جوشکاری

پوست گوزن ، چرم گاو، پوست آهو ، پوست بز  می باشد.

تولیدی دستکش کار پاکان صنعت

با سابقه ای طولانی در این ضمینه افتخار تولید و تامین دستکش کار مورد نیاز کارفرمایان گرامی در تمامی صنف های کاری اعم از تبلیغاتی، صنعتی دارد. همچنین این تولیدی قادر به چاپ یا گلدوزی برند شما بر روی این دستکش ها را دارد.

تولید دستکش کار در انواع مختلف با متریال ها و فناوری گوناگون صورت می پذیرد. در انتخاب دستکش کار مهمترین گزینه کارایی می باشد. برای محافظت دستان در چه صنعتی و یا ارائه تبلیغات برای کدام صنف، سوالاتی هستند که در بدو سفارش و پیش تولید از خودتان می پرسید.

دستکش زره دار، دستکش لاستیکی ، دستکش تبلیغاتی ، دستکش کاموایی ، دستکش نانو، دستکش اشبالتی، دستکش برزنتی، دستکش فومی، دستکش پنبه ای ،دستکش پلیمری، دستکش چرمی و .... و یا شاید ترکیبی از دو یا چند نوع از مثال های ذکر شده می تواند تولید مناسب و متناسب برای کارفرما شکل دهد.

همچنین دستکش ها در سایزهای مختلف و ساق کوتاه – نیم ساق – ساق بلند ، پنچ انگشت، دو انگشت، یک انگشت تولید می شوند.

تولیدی دستکش کار

تولدی دستکش و لباس کار پاکان صنعت پیشرو و نوآور در این صنعت آماده ارائه تمامی خدمات و مشاوره به شما کارفرمایان گرامی را دارد.

 

برای تماس با مشاورین ما با شماره 66400103 و یا همراه نجاریان تماس حاصل فرمایید.

 

 

 

موارد مرتبط

تماس و پشتیبانی

دفتر مرکزی : تهران، خیابان جمهوری، بین دانشگاه و فخررازی، پلاک997واحد3

نجاریان  09122002229

تلفن : 66400103 - 66400107 -  66403700

اینستاگرام: pakansanat

لباس کار

سایت شما برای نمایش بهتر نیاز به استفاده از کوکی دارد Cookie policy. I accept cookies from this site.Agree