تولید لباس کار صنعتی و تبلیغاتی و ملزومات ایمنی 66400103 همراه :09122002229

لباس کار ایمنی

25 خرداد 1398
Author :  
لباس کار ایمنی تولیدی لباس کار ایمنی پاکان صنعت

لباس کار ایمنی Safety work wear

لباس کار ایمنی Safety work wear یک وسیله حفاظتی در برابر جلوگیری از آسیب های فیزیکی، شیمیایی و محیطی کار است که با توجه‌ به‌ خطراتي‌ كه‌ در حين‌ كار براي‌ كارگر مربوطه‌ پيش‌می آید انتخاب‌ شده‌ و باید به ترتيبي‌ باشد كه‌ از بروز خطرات‌ تا حد ممكن‌ جلوگيري‌ نمايد.

لباس کاری ایمن است که کاملا سالم باشد و هیچگونه پارگی بر روی آن وجود نداشته باشد، به دلیل آن که امکان دارد قسمت های پاره ی آن به ماشین در حال حرکت یا دوران شده بر اثر اتفاقی گیر کند و امکان دارد به فرد آسیب جدی وارد شود. لباس کار نباید گشاد باشد. به خصوص در قسمت های سر آستین و دامن آن، لباس فرم نه باید آنقدر گشاد و نه آنقدر تنگ باشد که فرد در هنگام کار با آن دچار مشکل گردد.

برخی از تجهیزات ایمنی مورد نیاز محیط کار شامل :

کفش ایمنی - دستکش ایمنی - عینک ایمنی - کلاه ایمنی - ماسک ایمنی

 

انواع لباسکار ایمنی

تولیدی لباسکار ایمنی

 

 

یک سری از مشاغل ویژه هستند که در آن باید از لباس های مخصوص ایمن استفاده شود که در فصول سرما بتوان از آن به عنوان عایق سرما و رطوبت به ویژه در سردخانه ها استفاده کرد، جنس اینگونه از لباس ها نسوز می باشد و به همین دلیل مخصوص کوره ها می باشد و کاملا ضد حریق باشند به دلیل آن که جنس آن از پارچه های pvc می باشد.

نوع دیگری از لباس های حفاظتی هستند که در برابر گرما مقاومت بالایی دارند و این به دلیل آن است که از الیاف مخصوصی ایجاد شده اند و با پوشش آلومینیومی که دارند می توانند حدود 90 درصد از اشعه مادون قرمز را برگرداند و این لباس ها مخصوص مجاورت در کوره ها و فرآیندهای حرارتی می باشند.

 

 

کفش ایمنی

کفش ایمنی پاپوشی است که برای محل کار مورد استفاده قرار میگیرد و یکی از ویژگی های بارز آن این است که باید کاملا ایمن باشد و مصرف کننده در هنگام استفاده از آن دچار آسیب های ناشی از انجام کار نگردد و این کفش ها به عنوان محافظ خوبی برای شخص باشد.
shoes work wear

کفش ایمنی باید به عنوان محافظ خوبی برای  پا عمل کند و در برابر سقوط اشیاء مقاومت بالایی داشته باشد، از پا در برابر حریان الکتریکی محافظت نماید، همچنین در برابر خستگی و سوختگی از پا محافظت نماید.

این کفش به گونه ای طراحی شده است که انگشتان پا را در مقابل سقوط اجسام بر روی پا محافظت میکند.

معمولا جنس زیره کفش ایمنی از پی یو، تی پی یو و لاستیک است.

 

دستکش ایمنی

دستکش ایمنی از دست ها در مقابل خطرات موجود در محیط کار محافظت می نماید. دستکش ایمنی مقاوم در برابر مواد و مایعات شیمیایی و دارای عایق لاستیکی می باشد.

 

عینک ایمنی

یکی از مهم ترین مسائل در خصوص پیشگیری در صنایع مختلف، محافظت از چشم ها در هنگام کار می باشد تا در برابر خطرات ناشی از کار دچار آسیب نگردند. از همین روی برای هر نوع خطری که امکان آسیب وارد شدن به سیستم بینایی وجود داشته باشد، انواع مختلفی از عینک های ایمنی وجود دارد.که برای چنین کارهایی طراحی شده اند.

 

کلاه ایمنی

کلاه ایمنی هم یکی دیگر از ابزارهایی می باشد که در هنگام کار مورد استفاده قرار میگیرد و سر را در برابر مخاطرات محیط کار ایمن نگه می دارد. طراحی کلاه ایمنی بایستی به گونه ای صورت بگیرد که بتواند ضربه های مکانیکی مهم را تحمل کند. یکی از بارزترین ویژگی های یک کلاه ایمنی استاندارد، مقاومت بالای آن می باشد. یک کلاه ایمنی نباید بیش از اندازه سفت یا نرم باشد به دلیل آن که امکان دارد کارایی خود را از دست بدهد.

 

ماسک ایمنی

ماسک ایمنی یا ماسک تنفسی وسیله ای است که با قرار گرفتن بر روی صورت با جلوگیری از ورود ذرات و گازهای مضر اجازه تنفس سالم را به استفاده کننده می دهد. تجهیزات حفاظت از سیستم تنفسی به منظور حفاظت سیستم تنفسی طراحی شده اند تا از استنشاق هوای آلوده جلوگیری نماید.

 

تولیدی لباس کار ایمنی پاکان صنعت

شرکت پاکان صنعت با هدف تهیه و تولید لوازم ایمنی و با بهره‌ گیری از فناوری مدرن و نیروهای مجرب، آماده ارائه بهترین خدمات به شما مشتریان گرامی می باشد.

 

برای بهره مندی از مشاوره رایگان با شماره های 66400103 و 66400107 شرکت تولیدی پاکان صنعت تماس حاصل فرمایید .

تماس و پشتیبانی

دفتر مرکزی : تهران، خیابان جمهوری، بین دانشگاه و فخررازی، پلاک997واحد3

نجاریان  09122002229

تلفن : 66400103 - 66400107 -  66403700

اینستاگرام: pakansanat

لباس کار

سایت شما برای نمایش بهتر نیاز به استفاده از کوکی دارد Cookie policy. I accept cookies from this site.Agree