تولید لباس کار صنعتی و تبلیغاتی و ملزومات ایمنی 66400103 همراه :09122002229

لباس کار تبلیغاتی

04 ارديبهشت 1398
Author :  

لباس کار تبلیغاتی "Advertising workwear" نوعی از لباسکار می باشد که می توان از آن هم در شرکت و هم در کارخانه و یا کارگاه ها، ارگان ها و سازمان های مختلفی نیز استفاده کرد که به منظور یکپارچه سازی پوشش کارکنان و برای نمایش برند و رنگبندی سازمان و الیاف و متریال اولیه مورد استفاده قرار میگیرد.

در صنف های کاری مختلف این لباس کار توسط کارفرما درخواست می گردد و توسط تولیدی مخصوص پوشاک کار تولید می گردد.

 

برای مشاوره و سفارش با 66400103 تماس حاصل فرمایید.

نجاریان  09122002229

انتخاب لباسکار تبلیغاتی

تفاوت های مختلفی در مدل لباس کار تبلیغاتی در مجموعه و یا زیر مجموعه های کاری دارد، از همین روی قصد داریم شما را با این تفاوت ها آشنا سازیم:

جنس الیاف

تولیدی لباسکار
تولیدی لباسکار

با مشاوره به موقع با شرکت تولیدی لباس کار تبلیغاتی پاکان صنعت نگرانی شما از این باب برطرف می سازد.
متریال به کار رفته و همچنین پارچه ای که برای لباسکار استفاده می شود دارای انواع گوناگونی می باشد، که جنس پارچه می تواند ضخیم و یا نازک، گرم یا خنک باشد. راحت یا رسمی، ضد چروک، ضد خورندگی اسیدی، ضد خراش، ضد حرارت و مشتعل پذیر نباشد، ضد تعریق باشد و بهتر است جنس پارچه ی آن از نانو باشد که به عنوان انتخاب کاملا مناسبی برای لباسکار تبلیغاتی محسوب می گردد.
ما با سابقه و علم به این موضوع در تمامی مراحل همراه شما خواهیم بود.

سبک دوخت

دوخت و طراحی در لباس کار تبلیغاتی با مدل های مختلفی انجام می شود که با توجه به شغل مورد نظر شما و نوع صنفی که در آن مشغول هستید می تواند به صورت دوبنده سرهمی، جلیقه تبلیغاتی، تی شرت تبلیغاتی، پیراهن تبلیغاتی، کاپشن کار تبلیغاتی،  لباس خلبانی تبلیغاتی، دستکش و کلاه تبلیغاتی و ... نیز می باشد که این نوع مدل ها از لباس کار تنها چندین نمونه کار از تولیدی شرکت پاکان صنعت می باشد.
همچنین تعداد و انواع جیب، زیپ، یقه، دکمه، نوار دوزی و ... که به اصطلاح به آن خرج کار می گویند، متفاوت است.

برندینگ لباس کار تبلیغاتی

چاپ برند بر روی لباس کار تبلیغاتی و یا گلدوزی برند بر روی لباس کار تبلیغاتی می تواند به شما فرصت ارائه ی یک تبلیغ بزرگ را بدهد تا بتوانید برند خود را هم بر روی محیط کار و هم بازار کار و همچنین در بسیاری از نقاط به عنوان بیلبردی متحرک مورد استفاده قرار دهید.
چاپ یا گلدوزی برند روی لباس کار میتواند تک رنگ یا چند رنگ باشد و یا در جاهای مختلف لباس کار اجرا گردد.
لباس کار تبلیغاتی را به عنوان هزینه در نظر نگیرید، نیازی ضروری برای تبلیغات برند و حفظ رقابت در عرصه کاری خود بدانید.

نقش پوشاک در تبلیغات

از مهمترین اجزای بازاریابی تبلیغات است که نقش بسیار مهمی را در سیاست ها و استراتژی های بازاریابی شرکت نظیر ارتباط با مشتریان ، معرفی محصولات جدید ، اصلاح و تغییر ذهنیت مخاطبان نسبت به شرکت و محصولات آن را فراهم میکند به گونه ای که تنظیم نوع تبلیغات، زمان بندی، تعداد آن و اینکه از چه طریقی این پیام انتقال یابد از اهمیت بسیاری برخوردار است.

استفاده از لباس کار تبلیغاتی می تواند به عنوان یکی از روش های تبلیغاتی محسوب گردد. پوشاک جزء ضروری ترین اقلامی می باشد که عموم مردم از دیرباز از آن استفاده می کردند، و از آن جهت کاملا ضروری می باشد که در هر شرایطی می تواند مورد استفاده ی مردم باشد.

در این خصوص کسانی که به دنبال تبلیغات برای برند و نام شرکت خود هستند معمولا از این طریق وارد میشوند چون مدانند که تبلیغات روی پوشاک ماندگار است و بیشتر به چشم میآیدو به جای اینکه فقط برای قشر خاصی تبلیغات انجام میشود با این کار میتوان برای عموم افراد در هر زمینه شغلی و یا برای هر سن و سالی انجام میگیرد.

با این کار میتوان امتیازی خوب و شهرتی ماندگار در بین مردم داشته باشیم.

روش های تبلیغات با پوشاک تبلیغاتی

در مورد تبلیغات پوشاک باید جامعه هدف تبلیغات خود را به درستی مشخص کنیم تا بتوانیم نتیجه دلخواه خود را از آن بدست آوریم . باید مشخص کنیم که تبلیغات از دسته عمومی است یا تخصصی. پس کارهای مربوط به تبلیغات خود را هدفمند در دستهی مربوطه انجام دهیم.

گاهی می توانیم تبلیغات عمومی را همزمان در گروههای تخصصی هم داشته باشیم اما نمیتوانیم تبلیغات تخصصی را برای عموم داشته باشیم و این نکته قابل توجه برای نتیجه گیری بهتر است.

بعد از انتخاب دسته مورد نظر باید بدانیم چه موقع باید اقدام به تبلیغات کنیم چون پوشاک تبلغاتی باید به موقع و در زمان مناسب مورد استفاده قرار گیرد تا بتواند نتیجه قابل توجهی را به جای بگذارد.

پوشاک تبلیغاتی مخصوصا اگر برای دسته های تخصصی باشد باید نتیجه ماندگاری را داشته باشد تا اینکه سالیان سال باعث رونق کسب و کار شما شود.

پوشاک تبلیغاتی اگر به طور اصولی صورت پذیرد میتواند میزان جذب مخاطب قابل توجهی را در بگیرد.

اهمیت پوشاک تبلیغاتی

در زمینه لباس کار تبلیغاتی می توان یادآور شد این لباسکارها می تواند به عنوان یک تابلوی تبلیغاتی سیار عمل کنند و باعث می شودکه برند ما در هر زمان و مکانی دیده شود و باعث آشنایی مشتریان با برند ما می شود.

برای تبلیغات بر روی لباس کارهای تبلیغاتی باید بدانید که لوگوی شرکت خود را در کدام قسمت لباس و یا چگونه ( چاپ، گلدوزی و ...) داشته باشیم تا بتواند مشتریان بیشتری را جذب کند . 
شرکت پاکان صنعت می تواند در این زمینه اطاعات مناسب و مشاوره به موقع را به شما بدهد پس با ما تماس بگیرید.

پوشاک تبلیغاتی محبوب ترین راه برای دیده شدن تبلیغات شما در حیطه فعالیتتان می باشد و شرکت پاکان صنعت با در اختیار داشتن تجهیزات روز و نیروهای متخصص آماده تولید این نوع محصولات تبلیغاتی با شاخه های تولید زیر می باشد :

تولید انواع لباس کار تبلیعاتی ، تی شرت تبلیغاتی، دوبنده تبلیغاتی، کاپشن تبلیغاتی، جلیغه تبلیغاتی،لباسکار سرهمی تبلیغاتی، کلاه تبلیغاتی ، دستکش تبلیغاتی ، شال تبلیغاتی ، کاپشن تبلیغاتی ، کفش تبلیغاتی  و ... 

همین حالا برای مشاوره و یا تولید لباس کار با ما تماس بگیرید 66400103-66400107

نجاریان  09122002229

 

 

آشنایی با چند مدل لباس کار حرفه ای ، مورد نیازدرمشاغل

همانطور که می دانید مشاغل مختلفی در جهان وجود دارند که هر کدام فعالیت های خاص خود را انجام می دهند. اما بهتر است بدانیم که برای هر شغلی چه نوع لباس کاری مناسب است. بنابراین در هر شغلی که هستید و یا اگر قرار است شغلی را انتخاب کنید، بعد از خواندن این مطلب متوجه می شوید که به چه نوع لباس کاری نیاز دارید؛ پس با ما همراه باشید.

به نظر شما برای مشاغل مختلف چه نوع پارچه یا مدلی برای لباس کار مخصوص آن مورد نیاز می باشد. برای خرید لباس کار علاوه بر توجه به نکات فنی، گاهی سلیقه نیز می تواند دخیل باشد. در ادامه این مطلب شما را با چند مدل لباس کار و پارچه های به کار رفته در آن آشنا خواهیم کرد.


 چه نوع پارچه ای برای لباس کار مناسب است؟

جنس پارچه های به کار رفته در لباس کار های مختلف، متفاوت است. به عنوان مثال جنس پارچه ی لباس کار شغل آتش نشان با یک کارگر ساختمان متفاوت است، زیرا خطرات احتمالی موجود در این دو شغل نیز متفاوت است. به همین خاطر نمی تواند چنس پارچه ی به کار رفته در آنها یکی باشد. اما به نظر شما از دید کارکنان موجود در یک شغل درباره ی جنس پارچه ی لباس کاری که قرار است به تن کنند، به چه صورت است؟
تصور کنید یک کارگر ساختمان قرار است در هنگام انجام وظایف خود، لباس کاری را به تن کند. لباس کار مناسب و خوب از دیدگاهش چگونه است؟ قطعا لباسی است که علاوه بر داشتن ایمنی بالا و حفظ سلامت او در کار، در آن احساس راحتی نیز داشته باشد. بنابراین در انتخاب لباس کار برای این افراد باید این دو مورد رعایت شود. یکی از مهمترین تفاوت های موجود در انواع لباس کار، نوع پارچه ای است که در دو خت آنها استفاده شده است.
بدیهی است که لباس کار یک کارگر ساختمان با لباس کار کارگر معدن هم در جنس پارچه و هم در نوع آن متفاوت است. بنابراین در زمان خرید لباس کار برای مشاغل مختلف، باید جنس پارچه ی بکار رفته و مقاومتش، همین طور ارزان بودن آن توجه کرد.


معمولا پارچه های بکار رفته در لباس کار ها موارد زیر می باشند:
پارچه ی کتان: این نوع پارچه معمولا برای لباس کار هایی استفاده می شود که قرار است در محیط کار با دمای بالا استفاده شود. همچنین این نوع پارچه در برابر جرقه و ... مقاوم می باشد.
پارچه کج راه و ترگال: این نوع پارچه ها نیز می توانند در تولید لباس کار ها به کار گرفته شوند. تفاوت های این دو نوع پارچه فقط در گرماژ و تار پودشان است. این جنس پارچه ها با توجه به کاربردی که دارند، در برخی از مواقع با پنبه و ویسکوز نیز تولید می شوند.
و ...

انواع لباس کار

لباس کار ها علاوه بر تفاوت در نوع پارچه در نوع دوخت نیز متفاوت هستند. نکاتی که بایستی در نوع دوخت آنها انجام شود، ابتدا حس راحتی در آن ها می باشد. در مراحل بعدی باید به نکات ایمنی نیز توجه شود. بهتر است بدانید که قیمت لباس کار به نوع پارچه ی به کار رفته در آن و خرج کار و دشواری تولید آن بستگی دارد.
4 مدل از لباس کار که در شغل های زیادی کاربرد دارند؛ عبارتند از:
1.کاپش شلوار: برای مشاغلی مثل صنایع فولاد، خودروسازی و ریخته گری مناسب می باشند.
2.لباس کار یکسره: در مشاغل زیادی این نوع لباس کاربرد دارد. این مدل لباس کار خود شامل سه نوع می باشد. این سه مدل خلبانی، دوبنده و سرهمی جوشکاری می باشد.
3.روپوش کار: پر کاربردترین لباس کار، مدل روپوش می باشد. این نوع لباس کار برای مشاغل درمانی بیمارستان ها و یا رستوران ها و مکان هایی که رعایت بهداشت در آنها مهم است کاربرد دارد. این نوع لباس بسیار راحت است و جنس مقاومی دارد.
4.جلیقه کار: این مدل را به تنهایی نمی توان لباس کار نامید. از چندین مدل نیز برخوردار است: مدل خبرنگاری، شبرنگ و ... .

چند راز مهم برای خرید لباس کار ایده آل از فروشگاه لباس کار

برای خرید لباس کار ایده‌آل یکسری موارد وجود دارد که باید قبل از خرید به آنها توجه کنید تا بتوانید یک لباس کار بسیار مرغوب تهیه کنید. در این مطلب قصد داریم شماره با چند راز مهمی که باید قبل از خرید لباس کار بدانید آشنا کنیم پس با ما همراه باشید.

شرایط آب و هوایی و اقلیمی محیط کار برای لباس کار خارجی

اولین مورد و مهمترین موردی  که باید به آن توجه کنید شرایط جوی آب و هوایی محل کار می باشد. این مورد بر روی انتخاب لباس کار کارگران و کارمندان تاثیر گذار می باشد.  تصور کنید اگر کارگردان نیاز داشته باشند که در فضای باز کار کنه در این صورت انتخاب یک لباس گرم در محیط کاری سرد، می تواند یک گزینه ایده آل باشد،  بنابراین جنس لباس کار باید متناسب با شرایطی که کارگر در آن مشغول به کار است، باشد. این مورد می تواند به افزایش بهره‌ وری کارگر کمک بسیار زیادی کند.

کیفیت و قیمت لباس کار حرفه ای

توجه داشته باشید که هیچ وقت فقط به دنبال لباس کار بی کیفیت نروید زیرا یکی دیگر از موارد مهم کیفیت لباسکار میباشد. اگر شما از تامین کننده ای که شناس نمیباشد خرید کنید متوجه می‌شوید که این تامین کننده تنها به فکر سود خود بوده است. فناوری از کیفیت کار خواهد زد. کارگران موجود در اکثر شرکت ها و کارخانه ها نیاز دارند که به وسیله لباس کار محافظت شوند.
زیرا که در کارخانه ها تولیدی های مختلف امکان وقوع حوادث ناگوار وجود دارد. بهترین کار این است که لباس کار را به صورت آنلاین از شرکتهای معتبر و با سابقه و رزومه خوب خریداری کنید. و به وسیله این خریدها معامله مغولی را انجام دهید. با انجام این کار می توان مطمئن شد که خریدی با کیفیت و با قیمت مناسب خواهید داشت.

یکی از بزرگترین تامین کنندگان لباس کار در سطح کشور شور پاکان صنعت می باشد که این اطمینان را به شما می دهد که بهترین کیفیت را با قیمتی مناسب به شما ارائه می دهد.

 خرید لباس کار مردانه و زمستانی و عمده ..

چنانچه شما تعداد معینی از کارمندان تان در پروژه های گوناگون مشغول به کار هستند ما به شما این پیشنهاد را می‌دهیم که از خرید عمده لباس کار استفاده کنید. زیرا در زمان خرید عمده لباس کار شما می‌توانید قیمت های بسیار ارزان تری را تهیه کنید. اینکه بتوانید لباس کار با کیفیت و با قیمت بسیار مناسب بخرید نکته است که برای تجارت و کسب و کار شما بسیار حائز اهمیت می باشد پس در زمان سفارش لباس پا به این موارد توجه کنید که احتمال دارد لباس کار به هر دلیلی خراب شود و از بین برود که در این شرایط بهتر است در انبار موجود ای داشته باشید که به سرعت جایگزین کنید.

یا اینکه ممکن است استخدام نیروی جدید داشته باشید، که در این صورت نیست اگر در انبار خود لباس کار داشته باشید دیگر نیاز به سفارش مجدد آن را ندارید.  خرید عمده لباس کار هزینه ها را به شکل فوق العاده ای کاهش می دهد که این کم شدن قیمت بر روی هزینه نهایی اثر می گذارد و در نتیجه این شمایید که سود بیشتری خواهید برد.

چاپ و گلدوزی لوگو و آرم شرکت بر روی لباس کار ارزان

هیچ چیزی مانند احساس تعلق به کار حس مفید بودن به کارگر را را بیش تر نمی کند. ممکن است تصور کنید که نصب آرم و لوگوی شرکت خودتان آن بر روی لباس کار هزینه های اضافه میباشد. اما با این کار شما به کارگران خود این حس را منتقل می کنید که آنها قسمتی مهم از کسب و کار شما می باشند. همینطور این کار موجب می شود که در صورت دیده شدن کارگران به وسیله دیگران پرستیژ کاری شما و مهم بودن شرکت خود را به دیگران نمایش دهید. بنابراین بهتر است که بر روی لباس کار، آرم و لوگوی شرکت شما نصب شده باشد.

ممکن است برخی از شما تصور کنید که این کار موجب می شود که پوشاک کارتان به یک لباس کار تبلیغاتی تبدیل می شود. اما بهتر است بدانیم که با این کار شما می توانید برند خود را همیشه در معرض دید قرار دهید و از آن برای تبلیغات استفاده کنید.

 

عمر لباس کار خود را با این روش بیشتر کنید (بخش دوم)

 

اگر شما قصد دارید که عمر لباس کار خود را افزایش دهید حتماً با ما همراه باشید زیرا که تا انتهای این مطلب اطلاعات لازم درباره افزایش طول عمر لباس کار را به دست خواهید آورد. در این مطلب قصد داریم شما را با بهترین روش های موجود برای حفظ و بالا بردن طول عمر لباس کار آشنا کنیم.

اولین اقدامی که باید برای ماندگاری و افزایش طول عمر لباس کار و یا هر لباس دیگری انجام دهید، این است که با کیفیت ترین آن را انتخاب کنید.  بهتر است بدانید که دوام و ماندگاری لباسکار با جنس و کیفیت آن رابطه مستقیم دارد. البته ناگفته نماند که احتمال خراب شدن و فرسوده شدن لباس کار با کیفیت نیز وجود دارد، در صورتی که از آن به طور صحیح مراقبت کنید. در ادامه با چندین نکات مهم برای بیشتر کردن عمر لباس ها آشنا خواهید شد. پس لطفاً آن‌ها را در نگهداری از لباس تان رعایت کنید. امیدواریم که با خرید لباس کار با کیفیت و رعایت نکات مربوط به نگهداری از آن در مدت زمان طولانی تری از لباس کار خود استفاده کنید.

 

نگهداری از لباس کار

 

اولین نکته‌ای که باید در نگهداری از لباس ها رعایت کنید این است که باید آنها را در مکانی خشک تمیز و مرتب و همچنین دور از مواد و گازهای شیمیایی، مواد نفتی و روغنی که ممکن است به آنها آسیب برساند نگهدارید.

توجه داشته باشید که بعد از از استفاده از لباس آن را روی چوب لباسی آویزان کنید و در مکانی مناسب قرار دهید.  اگر امکان آویزان کردن لباس ها برای شما مقدور نمی باشد بهتر است آن ها را تا کنید. فقط نکته ای که در این مورد وجود دارد این است که باید توجه کنید که لباس های تا شده را بر روی یکدیگر قرار ندهید. این نکته برای لباس کارهای ایمن مثل آتش نشان ها بسیار مهم می باشد و اهمیت زیادی دارد.

 

یکی دیگر از نکاتی که باید به آن توجه کنید این است که پیش از آویزان کردن و قرار دادن آنها در کمد حتماً اگر رطوبتی در آنها وجود دارد را خشک کنید. به هیچ عنوان لباس های مرطوب را در کمد آویزان نکنید.

 

از دیگر نکاتی که باید برای نگهداری و افزایش طول عمر لباس ها رعایت کنید این است که آنها را به دور از تابش مستقیم نور خورشید و یا دیگر منابع نوری قرار دهید.

شست و شوی لباس ها

همانطور که ممکن است بدانید معمولاً بیشتر لباس ها در بخش داخلی خود  یک برچسب دارند که شرایط شستشو پارچه به کار رفته در آن را بر روی آن برچسب ذکر کرده اند. از همین رو شما می توانید با چک کردن برچسب های داخلی لباس کار شرایط شستشوی آن را متوجه شوید. و آنها را به بهترین شکل ممکن شستشو دهید تا کمترین آسیب را ببینید.

 

یک نکته دیگری که برای شستشو لباس کار وجود دارد این است که اگر موادی با غلظت کم بر روی آن ریخته شد، قبل از شستشو آن مواد را با دستمال پاک کنید. از دیگر مواردی که باید قبل از شستشوی آن دقت کنید این است که حتماً بی جیب های آن را از اشیا و سنگ ریزه ها خالی کنید.

 

مراقبت و نگهداری از زیپ لباس کار

 

نکته دیگری که برای نگهداری از لباس کار باید به آن توجه کنید، این است که اگر قرار است برای شستشو آنها را در لباسشویی قرار دهید. بهتر است پیش از انداختن لباسها در ماشین دکمه ها و زیپ ها و همچنین چسب های آن را ببندید تا به ماشین لباسشویی آسیبی وارد نشود. 

 

برخی از افراد نیز وجود دارند که قبل از انداختن  لباس ها در ماشین،  زیپ و دکمه ها را می بندند و لباس را به صورت برعکس داخل لباسشویی برای شستن می‌اندازند. در این مدل از آسیب رسیدن جلوگیری می شود. این روش حتی می تواند موجب شود که اگر لباس بر اثر عرق کردن آلوده شدن، کثیف شده باشد. به شکل کامل تمیز شود.

 

چند راز مهم برای خرید لباس کار ایده آل

 

برای خرید لباس کار ایده‌آل یکسری موارد وجود دارد که باید قبل از خرید به آنها توجه کنید تا بتوانید یک لباس کار بسیار مرغوب تهیه کنید. در این مطلب قصد داریم شماره با چند راز مهمی که باید قبل از خرید لباس کار بدانید آشنا کنیم پس با ما همراه باشید.

شرایط آب و هوایی و اقلیمی محیط کار

 

اولین مورد و مهمترین موردی  که باید به آن توجه کنید شرایط جوی آب و هوایی محل کار می باشد. این مورد بر روی انتخاب لباس کار کارگران و کارمندان تاثیر گذار می باشد.  تصور کنید اگر کارگردان نیاز داشته باشند که در فضای باز کار کنه در این صورت انتخاب یک لباس گرم در محیط کاری سرد، می تواند یک گزینه ایده آل باشد،  بنابراین جنس لباس کار باید متناسب با شرایطی که کارگر در آن مشغول به کار است، باشد. این مورد می تواند به افزایش بهره‌ وری کارگر کمک بسیار زیادی کند.

 

چاپ و گلدوزی لوگو و آرم شرکت بر روی لباس کار

 

 

هیچ چیزی مانند احساس تعلق به کار حس مفید بودن به کارگر را را بیش تر نمی کند. ممکن است تصور کنید که نصب آرم و لوگوی شرکت خودتان آن بر روی لباس کار هزینه های اضافه میباشد. اما با این کار شما به کارگران خود این حس را منتقل می کنید که آنها قسمتی مهم از کسب و کار شما می باشند. همینطور این کار موجب می شود که در صورت دیده شدن کارگران به وسیله دیگران پرستیژ کاری شما و مهم بودن شرکت خود را به دیگران نمایش دهید. بنابراین بهتر است که بر روی لباس کار، آرم و لوگوی شرکت شما نصب شده باشد.

 

ممکن است برخی از شما تصور کنید که این کار موجب می شود که پوشاک کارتان به یک لباس کار تبلیغاتی تبدیل می شود. اما بهتر است بدانیم که با این کار شما می توانید برند خود را همیشه در معرض دید قرار دهید و از آن برای تبلیغات استفاده کنید.

 

خرید عمده لباس کار

 

چنانچه شما تعداد معینی از کارمندان تان در پروژه های گوناگون مشغول به کار هستند ما به شما این پیشنهاد را می‌دهیم که از خرید عمده لباس کار استفاده کنید. زیرا در زمان خرید عمده لباس کار شما می‌توانید قیمت های بسیار ارزان تری را تهیه کنید. اینکه بتوانید لباس کار با کیفیت و با قیمت بسیار مناسب بخرید نکته است که برای تجارت و کسب و کار شما بسیار حائز اهمیت می باشد پس در زمان سفارش لباس پا به این موارد توجه کنید که احتمال دارد لباس کار به هر دلیلی خراب شود و از بین برود که در این شرایط بهتر است در انبار موجود ای داشته باشید که به سرعت جایگزین کنید.

یا اینکه ممکن است استخدام نیروی جدید داشته باشید، که در این صورت نیست اگر در انبار خود لباس کار داشته باشید دیگر نیاز به سفارش مجدد آن را ندارید.  خرید عمده لباس کار هزینه ها را به شکل فوق العاده ای کاهش می دهد که این کم شدن قیمت بر روی هزینه نهایی اثر می گذارد و در نتیجه این شمایید که سود بیشتری خواهید برد.

 

تماس و پشتیبانی

دفتر مرکزی : تهران، خیابان جمهوری، بین دانشگاه و فخررازی، پلاک997واحد3

نجاریان  09122002229

تلفن : 66400103 - 66400107 -  66403700

اینستاگرام: pakansanat

لباس کار

سایت شما برای نمایش بهتر نیاز به استفاده از کوکی دارد Cookie policy. I accept cookies from this site.Agree