تولید لباس کار صنعتی و تبلیغاتی و ملزومات ایمنی 66400103 همراه :09122002229

کلاه تبلیغاتی

07 مرداد 1397
Author :  

از دیر باز تامین منابع تبلیغاتی برای هر مجموعه صنفی و غیر صنفی اهمیت زیادی داشته است یکی از معروف ترین و قدیمی ترین راه ها برای تبلیغات محیطی برند ها استفاده از کلاه های تبلیغاتی بوده و هست .
کلاه تبلیغاتی می تواند برند متحرک شما در سطح شهر باشد.
شرکت تولیدی پاکان صنعت افتخار دارد در این زمینه با امکان تولید انواع لباس کار، کلاه تیلیغاتی ، کلاه کتان و ..... و چاپ و یا گلدوزی روی کلاه با عنوان و یا تصویر برند شما، چشمان مشتریانتان را برند شما آشنا کند.

کلاه تبلیغاتی
از دیر باز تامین منابع تبلیغاتی برای هر مجموعه صنفی و غیر صنفی اهمیت زیادی داشته است یکی از معروف ترین و قدیمی ترین راه ها برای تبلیغات محیطی برند ها استفاده از کلاه های تبلیغاتی بوده و هست.

کلاه تبلیغاتی می تواند برند متحرک شما در سطح شهر باشد.

شرکت تولیدی پاکان صنعت افتخار دارد در این زمینه با امکان تولید انواع کلاه تیلیغاتی ، کلاه کتان و ..... و چاپ و یا گلدوزی روی کلاه با عنوان و یا تصویر برند شما، چشمان مشتریانتان را برند شما آشنا کند.

برای بهره مندی از مشاوره رایگان با شماره های 66400103 و 66400107 شرکت تولیدی پاکان صنعت تماس حاصل فرمایید .

انتخاب مناسب کلاه تبلیغاتی

کلاه بیسبال که به عنوان کلاه ورزشی هم شناخته میشود و با وجود اسمی که دارد فقط مخصوص بازیکنان بیسبال و ورزشکاران دیگر نیست بلکه در بعضی از مشاغل میتوان آن را جزیی از یونیفرم آنها حساب کرد .

امروزه این کلاه محصول خوبی برای تبلیغات شما  است. زیرا  به خاطر نقاب بلندی که دارد باعث جلوگیری از تابش آفتاب به پوست صورت شده و هم می توان با یک طراحی مناسب از لگوی شرکت خود به صورت گلدوزی و یا حتی چاپ همراه همیشگی برای دوستداران و طرفداران این کلاه است و با این حالی که هزینه زیادی برای تبلیغات نمی دهیم ولی همیشه در دید همه هستید.

برای انتخاب این کلاه باید به این نکته توجه کرد که نباید اندازه آن کوچک باشد زیرا میتواند با فشاری که بر روس سر ایجاد میکند باعث سر درد شود. این کلاه به خاطر بندی که در قسمت پشت آن قرار دارد می تواند برای هر سن و سالی قابل استفاده باشد.

کلاه تبلیغاتی به صورت های مختلف قابل تولید است. کلاه های روباز که به دلیل گردش هوا روی سر و عرق کردن کمتر سربرای محافظت بیشتر پوست صورت استفاده میشود. نوع دیگر آن موجود است که روی آنها پوشیده است و البته پوشش آنها هم به صورت کتان، ضدآب و توری و یا ترکیبی از آن ها وجود دارد که برای انتخاب بهتر با توجه خاصی به محیط استفاده آنها داشته باشیم.

نکته قابل توجه دیگر هم برای انتخاب کلاه رنگ کلاه تبلیغاتی است که رنگهای روشن برای فصول گرم و یا مشاغلی که احتمال کثیفی کمتری دارد مورد استفاده قرار میگیرد و رنگ تیره آن برعکس است اما نکته مهم این است که در هر شرایط و در هر محیطی که از این کلاه استفاده میکنیم با دقت زیادی در مورد رعایت کردن بهداشت داشته باشیم.

تماس و پشتیبانی

دفتر مرکزی : تهران، خیابان جمهوری، بین دانشگاه و فخررازی، پلاک997واحد3

نجاریان  09122002229

تلفن : 66400103 - 66400107 -  66403700

اینستاگرام: pakansanat

لباس کار

سایت شما برای نمایش بهتر نیاز به استفاده از کوکی دارد Cookie policy. I accept cookies from this site.Agree