تولید لباس کار صنعتی و تبلیغاتی و ملزومات ایمنی 66400103 همراه :09122002229

×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 558
-->

لباس کار کاپشن و شلوار

تمامی کارهای کارگاهی و صنعتی نیازمند لباسکار مناسب با کار خود هستند.

خصوصیات فنی لباسکار( کاپشن شلوار)

حفاظت و ایمنی در برابر عوامل محیطی با پارچه فلامنت کج راه که استحکام بالای هم دارد و این پارچه در کاهش میزان تعریق نقش بسزایی دارد و موجب تبادل جریان هوا با سطح پوست میباشد.

در این نوع مدل لباس کار معمولا دو جیب پایین کاپشن و یک جا خودکاری روی بازو و دو یا یک جیب روی سینه که بر روی آن می توانید گلدوزی و یا چاپ لوگوی شرکت را داشته باشید. برای شلوار نیز کمر کش دار با پل کمر و دو جیب در بالای آن و برای مشاغلی هم یک جا آچاری در کنار شلوار تعبیه می شود.

کاپشن شلوار از نظر استانداردهای HSE   باید جنس آن با شرایط کار مناسب باشد و ظاهر لباس در برابر چروکیدگی مقاوم باشد و تولید الکتریسیته ساکن نکند.

معمولا از جنس 70% پنبه و 30% پلی استر با گرماژهای مختلف استفاده می شود و در شرایط مختلف آب و هوایی و فصول مختلف جوابگو است. لباس کار که مورد تایید استاندارها باشد باید در اثر ریختن پیلیسه و یا حرارت زیاد احتمال سوختگی آن کم باشد و این گونه کاپشن شلوارها معمولا با 90% پنبه مورد استفاده قرار می گیرد.

این نوع لباسکار با پارچه بافت کج راه با تراکم بالا و نخ چهل دولا استفاده میشود.

نکته قابل توجه در ارگانهای مختلف این است که کاپشن شلوار بر حسب نوع سمت و کار در واحدهای مختلف رنگ بندی شده و با این کار کنترل های لازم به راحتی انجام می گیرد.

 

 

خواهشمند است پس از مطالعه و بررسی در صورت نیاز به نمونه و یا اطلاع جمع تر و ارائه سفارش خارج از لیست و مشاوره درخصوص لوازم ایمنی و ابزار با ما تماس حاصل نمایید

مشاهده گالری لباس کار کاپشن و شلوار 

تماس و پشتیبانی

دفتر مرکزی : تهران، خیابان جمهوری، بین دانشگاه و فخررازی، پلاک997واحد3

نجاریان  09122002229

تلفن : 66400103 - 66400107 -  66403700

اینستاگرام: pakansanat

لباس کار

سایت شما برای نمایش بهتر نیاز به استفاده از کوکی دارد Cookie policy. I accept cookies from this site.Agree