تولید لباس کار صنعتی و تبلیغاتی و ملزومات ایمنی 66400103 همراه :09122002229

لباس کار سرهمی

13 مرداد 1397
Author :  
لباس کار سرهمی لباس کار سرهمی شرکت پاکان صنعت

لباس کار سرهمی Work wear Overalls

لباس کار مدل سرهمی نوعی از لباسکار می باشد که به صورت سرهی یا یکسره می باشد و در برابر شرایط محیطی مختلف از بدن محافظت خواهد کرد.

لباس کار سرهمی زیبا ترین نوع تولید است در حین سادگی به تخصص بالا برای تولید این پوشاک و به اصطلاح مهندسی دوخت در این نوع محصول نیاز دارد در نظر گرفتن نوع فعالیت و صنعت و حتی شرایط اقلیمی در دوخت و انتخاب نوع پارچه در آن مهم است .

یکی از زیباترین انواع لباس کارهای تولیدی، لباس کار سرهمی می باشد که در عین سادگی برای تولید این مدل از پوشاک و به گونه ای مهندسی دوخت این نوع لباس ها بایستی نوع فعالیت و صنعت و همچنین شرایط اقلیمی در دوخت در نظر گرفته شود که می تواند بر انتخاب نوع پارچه نیز تاثیرگذار باشد.

آیا تا به حال به این فکر افتاده اید که چرا لباس های خلبانی یکسره هستند ؟

تولیدی پاکان صنعت در طی فرآیند تولید و دوخت لباسکار سرهمی در نظر خواهد گرفت که برای این کار می توان از الیاف طبیعی و مصنوعی و همچنین در موارد به خصوصی می توان از الیاف شیمیایی و صنعتی استفاده کرد.

انواع لباسکار سرهمی

لباس کار سرهمی در قسمتهای مهندسی، لباسکار قسمتهای فنی، لباس کار بخش ایمنی، لباس کار معادن، لباس کار حفاظت، لباسکار جوشکاری، لباس کار مرغداری، لباس کار ضد اسید، لباس کار ضد اسید سولفوریک ۹۹درصد، لباس کار زمستانی، لباسکار تعمیرگاهی،HSEو... مورد استفاده قرار می گیرد.

مواد اولیه تولید لباس کار سرهمی

نوع جنس لباس کار سرهمی بسته به نوع استفاده و شرایط اقلیمی منطقه می تواند متفاوت باشد و از پارچه پنبه در پنبه، پنبه- پلی استر، پلی استر- ویسکوز، فیلامنت- ویسکوز، ویسکوز - ویسکوز و... می توان استفاده کرد.

لباسکار سرهمی
لباسکار سرهمی

الیاف طبیعی به کار رفته شده در پارچه باعث آسانتر شدن تبادل حرارتی میگردد، حتی می توان برای فصول سرد از لباس کار عایق سرما استفاده کرد.

لباس کار سرهمی شرکت پاکان صنعت از پارچه با کیفیت و با حداقل پلی استر تولید می گردد که با لمس پارچه و براقی آن میتوان از آن مطلع شد.

مجهز به گلدوزي صنعتي
مجهز به چاپ با تضمين ماندگاري و كيفيت عالي
سايزبندي استاندارد
قابليت سفارشات دوخت و انتخاب رنگ طبق سليقه مشتريان
قابليت تغيير مدل

کاربرد لباسکار سرهمی

لباس کار در شرایط محیطی مختلف از تمامی اعضای بدن مانند تنه، پاها و دست ها محافظت میکند. ساده ترین نوع لباس ایمنی از نظر ظاهری، لباسکار دوبنده ، لباسکارسرهمی ( بیلرسوت) ، لباس کار دو تیکه می باشد.

لباسکار سرهمی مناسب برای پرسنل فنی و خدماتی ، مهندسی، تاسیساتی، لباسکار بخش ایمنی و ... می باشد. لباسکار سرهمی که بخش پوشاننده بالاتنه و پاین تنه بهم متصل بوده و قابل جدا شدن نیست. کارکنانی که در نزدیکی ماشین آلات و یا با ماشین آلات سروکار دارند باید از لباسکارهای سرهمی استفاده می کنند چون هیچ قسمتی از بدن باز نیست و لباس تمام قسمت های بدن را می پوشاند و جلوی دست و پای آنها را هنگام کار نمی گیرد و این خود یکی از دلایل مهمی است که مشاغلی که در آنها فعالیت بدنی و جابجایی فیزیکی شخص زیاد است از این مدل لباسکار استفاده می شود مثلا در شرکتهای نفتی و پتروشیمی ، سکوهای نفتی از این نوع لباسکار سرهمی به وفور می توان دید.

پارچه هایی را که برای تهیه این نوع لباسکار استفاده می شود بستگی به شرایط آب و هوایی و محیط کاری که در آن لباس

استفاده می شود دارد که میتوان از پارچه های کتان پنبه با درصد های مختلف و ویسکوز فلامنت با گرماژهای مختلف استفاده کرد. قابل توجه است که رنگ بندی های مختلفی که در این نوع پارچه ها وجود دارد انتخاب را برای مصرف کننده آسان کرده است .

در محیط هایی که امکان ورود مواد آلاینده به داخل لباس وجود دارد و باعث به خطر افتادن سلامت فرد می شود لباس کار یکسره استفاده می شود و در این موارد از پارچه هایی که استحکام بیشتریی دارد ( به دلیل شستشوی زیاد ) و در برابر چروک شدن مقاوم است استفاده میشود.

شرکت پاکان صنعت با سابقه کاری در این زمینه میتواند به شما کمک کند زیرا این شرکت با پتروشیمی تبریز ، پتروشیمی شازند ، پتروشیمی ارومیه ، شرکت ملی نفتکشهای ایران و ... کار کرده و میتواند با استفاده از تجربیات خود شما را یاری کند.

تولیدی لباس کار سرهمی

شرکت تولیدی پاکان صنعت با بهره گیری از کادری مجرب آماده ارائه بهترین خدمات به شما مشتریان گرامی نسبت به سلایقتان می باشد.

برای بهره مندی از مشاوره رایگان با شماره های 66400103 و 66400107 و یا شماره موبایل 09122002229 نجاریان، شرکت تولیدی پاکان صنعت تماس حاصل فرمایید .

 

 

تماس و پشتیبانی

دفتر مرکزی : تهران، خیابان جمهوری، بین دانشگاه و فخررازی، پلاک997واحد3

نجاریان  09122002229

تلفن : 66400103 - 66400107 -  66403700

اینستاگرام: pakansanat

لباس کار

سایت شما برای نمایش بهتر نیاز به استفاده از کوکی دارد Cookie policy. I accept cookies from this site.Agree