تولید لباس کار صنعتی و تبلیغاتی و ملزومات ایمنی 66400103 همراه :09122002229

جلیقه تبلیغاتی

13 مرداد 1397
Author :  
جلیقه تبلیغاتی جلیقه تبلیغاتی پاکان صنعت

جلیقه تبلیغاتی به یک از انواع لباسکار اتخاذ می گردد که بی آستین بودن و جیب های فراوان و امکانات آن به اصطلاح به کار خبرنگاران و عکاسان می خورد و می تواند سرعت کار آنها را افزایش دهد.

کاربرد جلیقه های تبلیغاتی به اینجا ختم نمی گردد، در مبحث تبلیغات جلیقه تبلیغاتی بیشترین کاربرد را در یکپارچه سازی ویزیتورها و فروشنده ها دارد و با توجه به چهار فصل بودن این البسه می توانید از مزایای تبلیغات خود در تمام سال بهره مند شوید.

جلیقه های پارچه کتان را با گلدوزی و یا چاپ برند خود امتحان کنید .

جلیقه تبلیغاتی

جلیقه تبلیغاتی به لباس کاری گفته می شود که بی آستین بودن و جیب های فراوان و امکانات آن به اصطلاح به کار خبر نگاران و عکاسان می خورد و می تواند سرعت کار آنها را افزایش دهد.

کاربرد جلیقه های تبلیغاتی به اینجا ختم نمی گردد ، در مبحث تبلیغات جلیقه تبلیغاتی بیشترین کاربرد را در یکپارچه سازی ویزیتورها و فروشنده ها دارد و با توجه به چهار فصل بودن این البسه می توانید از مزایای تبلیغات خود در تمام سال بهره مند شوید

جلیقه های پارچه کتان را با گلدوزی و یا چاپ برند خود امتحان کنید .

جلیقه کار تبلیغاتی

یکی از لباس های پر مصرف برای تبلیغات جلقه کار تبلیغاتی و جلیقه خبرنگار است و هرگونه چاپی رو آن امکان پذیر است .

برای تولید این نوع البسه می توان از پارچه های کتان ، ویسکوز و فلامنت استفاده کرد دامنه رنگ بندی این پارچه ها گسترده است و برای انتخاب دست مصرف کنندگان باز است. این مدل از لباس کار به خاطر جیب های زیاد و بزرگی که دارد طرفداران خاص خود را دارد جیب های پایین به صورت پاکتی هستند و درب جیب ها هم در قسمت پایین و هم بالا با چسب های دو طرفه دوخته شده و زیبایی خاصی را به لباس میدهد.

مدل های دیگری از جلیقه هم وجود دارد که به صورت کاور استفاده می شود و این مدل ها ساده تر و سبک تر از جلیقه های خبرنگاری هستند که هم می تواند ساده و یا با استفاده از شبرنگ باشد. پوشیدن این جلیقه ها برای کارکنان بسیار راحت است و حتی اگر از رنگ ها خاصی استفاده شود می تواند جلب توجه کند و برند شرکت شما را یادها ماندگار کند.

 برای آستر جلیقه کارها می توان از آستر کت وشلواری یا آسترها توری استفاده کرد.این کار باعث می شود که ضخامت خاصی را به جلیقه بدهد و جلوه شکیل تری را داشته باشد.

برای اطلاعات بیشتر می توانید به شماره تلفن های 66400103 و 66400107 تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان متخصصان ما در این امر بهره مند شوید .

تماس و پشتیبانی

دفتر مرکزی : تهران، خیابان جمهوری، بین دانشگاه و فخررازی، پلاک997واحد3

نجاریان  09122002229

تلفن : 66400103 - 66400107 -  66403700

اینستاگرام: pakansanat

لباس کار

سایت شما برای نمایش بهتر نیاز به استفاده از کوکی دارد Cookie policy. I accept cookies from this site.Agree