تولید لباس کار صنعتی و تبلیغاتی و ملزومات ایمنی 66400103 همراه :09122002229

پیراهن شلوار کار

یکی از لباس کارهایی که مورد استفاده در مشاغل مختلف است پیراهن و شلوار میباشد. پیراهن یکی از مهمترین لباس های مردانه است که در استایل رسمی و نیمه رسمی مورد استفاده می گیرد. امروزه تنوع رنگ در طراحی پیراهن بسیار زیاد میباشد.

لباس کار متناسب

اندازه بودن پیراهن بسیار اهمیت دارد زیرا باعث استایل بهتر آن میشود، اندازه بون یعنی اینکه تمام قسمتهای پیراهن کاملا اندازه باشد و هیچ کدام از قسمتها گشاد یا تنگ ، بلند یا کوتاه نباشد.

در مورد پیراهن هایی که به عنوان لباسکار استفاده میشود مانوری که میتوان بر روی آنها انجام داد این است که رنگ بندی سرآستین ها را با یقه و بدنه آن را متناسب به هم مورد استفاده قرار داد با این کار میتوان برای قسمت های مختلف لباسهای یک دست با تقسیم بندی مناسب داشت.

پیراهن هایی هم که به صورت پاگون دار مورد استفاده قرار میگیرد هم جزء لباس کار قرار میگیرد و میتوان بر روی آنها سرشانه های قابل شستشو نصب کرد .

جنس این پیراهن ها میتواند تترون باشد . تترون مناسب برای پیراهن باید داری بافتی پر اما جنسی لطیف داشته باشد.

جنس پیراهن شلوار کار

تترون دارای دودسته است اولی دارای الیاف پنبه ای و دسته دوم بیشتر از الیاف مصنوعی میباشد. در بازار تترون های خارجی هم موجود است که میتوان با نام های یوروتکس (ژاپنی)، تی تی آی   (تایلندی) و آلاتکس اشاره کرد.

شلوارهایی که برای این دسته از لباس کارها استفاده میشوند معمولا از پارچه مطهری 45*55 یا 80*20  و در رنگ های سرمه ای و مشکی می باشد.

یکی  دگر از انواع پارچه مورد استفاه در شلوار فاستونی است البته قابل ذکر است که این پارچه فاستونی با پارچه فاستونی مانتو شلواری متفاوت است.

یکی دیگر از پارچه هایی که مناسب دوخت لباس اداری است، ترگال می باشد از خصوصیات این پارچه سبک بودن آن ،لطیف بودن و رنگ ثابت، این پارچه می باشد.

پارچه ی  کتان هم با دوام و سبک است و به دلیل دیر چروک شدن و اینکه نیازی به خشک شویی ندارد نیز پوشش مناسبی برای روزمره میباشد.

تماس و پشتیبانی

دفتر مرکزی : تهران، خیابان جمهوری، بین دانشگاه و فخررازی، پلاک997واحد3

نجاریان  09122002229

تلفن : 66400103 - 66400107 -  66403700

اینستاگرام: pakansanat

لباس کار

سایت شما برای نمایش بهتر نیاز به استفاده از کوکی دارد Cookie policy. I accept cookies from this site.Agree