تولید لباس کار صنعتی و تبلیغاتی و ملزومات ایمنی 66400103 همراه :09122002229

پیراهن شلوار تبلیغاتی

در گروه لباسکار می توان پیراهن شلوار را هم قرار داد که این دسته از لباس کارها برای گروه خاصی از مشاغل یا ادارات  و سازمانها مشغول به کار هستند بیشتر کارایی دارد که حتی می توان با رنگ بندی ها و طرح های گسترده ایی که پارچه های پیراهن دارد ظاهری آراسته و شکیل برای کارکنان خود داشته باشیم وقتی در فصول مختلف می توانیم جوابگوی نیازهای پوششی برای آن فصل را داشته باشیم.

جنس پیراهن شلوار تبلیغاتی

معمولا پیراهن ها را از جنس تترون استفاده می شود ولی برای فصول سردتر پارچه  کتان وجین هم به آن اضافه می شود.

معمولا این پیراهن ها را با شلوارهایی از جنس پارچه ای، کتان ، جین و... هماهنگ می کنند و مورد استفاده قرار می گیرد.

کاربرد پیراهن شلوار تبلیغانی

در این نوع مدل پیراهن شلوارهای تبلیغاتی می توان با استفاده از مد روز و کلاسیک برای قسمتهای مختلف سازمان پیراهن شلوار تبلیغاتی مناسبی را تهیه کنیم که هم مورد پسند کارکنان باشد و هم بتواند نام تجاری ما را هرچه قدرتمندتر در مقابل دید تماشاگران قرار دهد.

پیراهن های اداری معمولا با یقه کلاسیک و آستین بلند و تک جیب دوخته می شود و وقتی که کارکنان با چنین پوششی به صورت یکدست جلوی مشتریان و یا ارباب رجوع حاضر می شوند می توانند به اعتبار سازمان و موسسسه بیفزایند.

رنگ پیراهن شلوار تبلیغاتی

یکی از بهترین رنگ ها و پر مصرف ترین آن ها در محیط اداری رنگ آبی است که در طیف های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.رنگ آبی در میان مردان بسیار طرفدار دارد. آبی به عنوان یک رنگ آرامش بخش شناخته شده است و به عنوان نماد صداقت، اعتماد، ارتباطات و آرامش در نظر گرفته می شود.

لباس کارکنان باید به بهترین نحو تولید و ارائه شود تا کارکنان ظاهری آراسته و محیطی ایمن داشته باشند و این کار را  شرکت پاکان صنعت با استفاده از تجربیات خود و کادری مجرب انجام می دهد.

 

تماس و پشتیبانی

دفتر مرکزی : تهران، خیابان جمهوری، بین دانشگاه و فخررازی، پلاک997واحد3

نجاریان  09122002229

تلفن : 66400103 - 66400107 -  66403700

اینستاگرام: pakansanat

لباس کار

سایت شما برای نمایش بهتر نیاز به استفاده از کوکی دارد Cookie policy. I accept cookies from this site.Agree