تولید لباس کار صنعتی و تبلیغاتی و ملزومات ایمنی 66400103 همراه :09122002229

پوشاک صنعتی

لباسکار صنعتی دارای زیرمجموعه های وسیعی در صنعت تولید پوشاک می باشد که به منظور استفاده از این محصولات در محیط های کارگاهی و صنعتی،پوشاک تولید شده باید از منابع و الیاف خاص تر نسبت به تولیدات دیگر استفاده نماید تا بتوان مدت زمان بیشتر از این نوع البسه استفاده کرد .

برخی از زیر مجموعه های پوشاک صنعتی : لباس کار دوبنده ، کاپشن کار ، کلاه کار یا کلاه ایمنی ، دستکش کار ، کفش ایمنی و .... 

شرکت تولیدی پاکان صنعت مجهز به کارگاه تولید لباسکار در تهران و حومه تهران مفتخر است خدمات کاملی در تمامی مراحل تولید را به کاربران و همراهان خود ارائه دهد برای مشاهده نمونه هایی از این تولیدات می توانید از لینک زیر استفاده نمایید .

از آنجایی که لباسکار در سلامت کارکنان مسئله قابل توجهی است لذا در تامین مواد اولیه آن که مهم ترین قسمت آن تهیه پارچه است باید بهترین و با کیفیت ترین نوع را انتخاب کنیم.
در انتخاب پارچه برای لباسکار باید نکاتی را مدنظر داشت.

راهنمای انتخاب پارچه لباس کار

این لباس کار در چه شرایط آب و هوایی مورد استفاده است و کارکنان آنها را در چه محیطی استفاده میکنند. آیا در معرض مستقیم نور خورشید و یا رطوبت هوا هستند؟ یا اینکه در محیط کار از مواد شیمیایی ، برنده و یا تراشه ها سرو کار دارند ؟...

بعد از بررسی این مسائل باید بدانیم که چه نوع پارچه ایی را باید انتخاب کنیم تا مناسب محیط کار و شرایط کاری ما باشد.
پارچه های که معمولا برای لباس کار استفاده میشود و یا به عنوان پارچه های پوشاک صنعتی مطرح میشود عبارتند از فلامنت ، کتان ، جین و ... که این پارچه ها خود دسته بندی خاص خود را دارند.
جین: پارچه کجراه و محکمی است که الیاف آن از جنس پنبه و مواد مصنوعی می باشد . ویژگی بخصوص جین این است که شیارهای مورب در پشت پارچه قابل مشاهده می باشد که آنرا از پارچه کتان معمولی متمایز می کند.

الیاف به طور در هم تنیده میشود که طرحی مورب را ایجاد می کند . الیاف تار در پارچه جین آبی رنگ و الیاف پود آن به رنگ سفید است و این مسئله باعث میشود که ما پارچه جین را با رویه آبی و زیره سفید داشته باشیم .

این پارچه خود به دسته های مختلفی تقسیم بندی میشود که عبارت است از : 
جین 100%- جین کشی یا استرچ – جین چروک – جین لبه دار – جین سنگشور شده - جین رنگی و ...

پارچه کتان

پارچه کتان از الیاف گیاه کتان تهیه میشود.گیاه کتان از دسته گیاهان گلدار است کتان اصالتا متعلق به سرزمین های ساحل مدیترانه شرقی تا کشور هندوستان می باشد که در کشورها اتیوپی و مصر باستان به طور گسترده کشت میشود . ساختمان شیمیای الیاف کتان نظیر پنبه سلولزی است ولی با وجود شباهت زیاد در ساختمان ملکولی این دو نوع وجود دارد . کتان از سه جهت با پنبه متفاوت است: ساختمان داخلی – الیاف کتان- ساختمان فیزیکی الیاف

پارچه کتان به خاطر ضخامت های متفاوتی که دارد می تواند در هر فصل و یا شرایط آب و هوایی مورد استفاده قرار گیرد .

خصوصیات پارچه کتان

مقاوم در برابر محلول رقیق و سرد اسیدها - مقاوم در برابر حرارت – حالت کشسانی زیاد – ایمن در برابر حشرات – ماوم در برابر مواد قلیایی – استحکام کششی و ازدیاد طول تا حد پارگی

کتان به خاطر رطوبتی که دارد باعث میشود که بخوبی عملیات مکانیکی مراحل ریسندگی را تحمل کند

کتان در برابر محلول های قلیایی بسیار مقاوم است و از این رو می توان بارها آن را با محلول های قلیایی شستشو داد.

کتان اگر به مدت زیادی در مقابل تابش نور خورشید قرار گیرد از قدرتش کاسته میشود

مواد آلی که در خشکشویی ها معمولا استفاده میشود اثر مخربی روی کتان ندارد.

گالری پوشاک صنعتی

تماس و پشتیبانی

دفتر مرکزی : تهران، خیابان جمهوری، بین دانشگاه و فخررازی، پلاک997واحد3

نجاریان  09122002229

تلفن : 66400103 - 66400107 -  66403700

اینستاگرام: pakansanat

لباس کار

سایت شما برای نمایش بهتر نیاز به استفاده از کوکی دارد Cookie policy. I accept cookies from this site.Agree