تولید لباس کار صنعتی و تبلیغاتی و ملزومات ایمنی 66400103 همراه :09122002229

لباس کار با گلدوزی

لباس کارهایی که در صنایع مختلف به کار می رود و تبلیغات روی آن می تواند هم به صورت چاپ و هم به صورت گلدوزی باشد  البته قابل ذکر است که گلدوزی معمولا روی پارچه هایی انجام می شود که ضخامت خاصی دارند و تحمل سوزن خور بودنشان در برابر گلدوزی بالا است.

نکته مهم در انتخاب لباسکار با گلدوزی

نکته قابل توجه توجه در لباس کار با گلدوزی این است که گلدوزی مقاومت ، دوام و ماندگاری بیشتری نسبت به چاپ دارد و نکته دیگر است این است که قبل از گلدوزی لباسکار ابتدا باید لوگوی مورد نظر را ببینیم چون همه لوگوها را نمی توان گلدوزی کرد.البته تمام گلدوزی ها با دستگاه های صنعتی مخصوص گلدوزی که کامپیوتری هستند صورت می گیرد.

نخ ها که در این لباس کار با گلدوزی استفاده م شود نخ های پلی استر رنگ ثابت است و بسته به ظرافت طرح می توان نخ ابرشمی و نخ اکرلیک هم استفاده کرد.

یکی از مزیت هایی که لباس کار با گلدوزی دارد این است که باعث می شود اعتبار شرکت بالا رود. مطلب دیگر آن است که قیمت گلدوزی بنابه نوع رنگ مشخص نمی شود بلکه تعداد سوزنی که     می خورد قیمت را مشخص می کند.

نقش لباس کار با گلدوزی در تبلیغات

لباس کار ابزاری برای تبلیغات و بازاریابی شرکت ها محسوب می شود زیرا در هر کسب و کاری که باشیم لباس کارها در معرض دید همگان قرار می گیرد و بیننده به دنبال آن است که ببیند این آرمی که روی این لباس گلدوزی شده است برای چه شرکتی است و این شرکت چه فعالیتی انجام    می دهد.

انواع لباس کار با گلدوزی

لباس کار فقط در مدل ، نوع دوخت و پارچه خلاصه نمی شود بلکه باید ببینیم که چگونه می توان شکل ظاهری آن را متمایز کنیم و نام شرکت و برند تجاری را نمایان تر کنیم و آن هم با گلدوزی و یا چاپ لوگوی شرکت روی لباس کار امکان پذیر است. در ضمن گلدوزی به خاطر ظاهری بافت مانند که دارد می تواند زیبایی خاصی را به لباس کار با گلدوزی بدهد. و نکته دیگر آن که گلدوزی تا زمانی که از این  لباس کار استفاده می شود می تواند ماندگاری خود را داشته باشد.

دستگاههای اجرای هم هستند که گلدوزی مربوط به خود را مستقیم روی لباس نمی دوزند بلکه به صورت غیر مستقیم و جدا گلدوزی می شود و بعد بر روی لباس دوخته می شود به این صورت که این لوگوها را بر روی نمد دوخته می شود و به صورت آماده بر روی لباس می دوزند و گاهی به صورت چسبی به لباس می چسبانند. مزیتی که این نوع گلدوزی دارد این است که هم زمان با دوخت لباس می توان گلدوزی ها را هم آماده کرد و در موقع گلدوزی نیازی به لباس نیست.

تماس و پشتیبانی

دفتر مرکزی : تهران، خیابان جمهوری، بین دانشگاه و فخررازی، پلاک997واحد3

نجاریان  09122002229

تلفن : 66400103 - 66400107 -  66403700

اینستاگرام: pakansanat

لباس کار

سایت شما برای نمایش بهتر نیاز به استفاده از کوکی دارد Cookie policy. I accept cookies from this site.Agree