تولید لباس کار صنعتی و تبلیغاتی و ملزومات ایمنی 66400103 همراه :09122002229

دستکش کار تبلیغاتی

دستکش کار تبلیغاتی

دستکش های کار تبلیغاتی از الیاف خاص تهیه می شود که روکشی با از جنس لاکتس که قابلیت انعطاف پذیری بالایی دارد و ضد حساسیت هم است در ضمن این روکش ها خاصیت غیر قابل نفوذی را هم دارند.

یکی دیگر از ویژگی هایی که این دستکش کار تبلیغاتی دارد این است که به خاطر ارزان بودن یک کالای خوب برای تبلیغات برند شرکت و نام تجاری شما می باشد.

مزیتی که این دستکش کار تبلیغاتی دارد این است که نام تجاری شما را در هر کارگاهی و در دست هر صنعت گری می توان به نمایش گذاشت.

قابل ذکر است که نوع چاپی که بر رو این دستکش کار تبلیغاتی می خورد چاپ سیلک است.

نقش دستکش کار در تبلیغات

با پیشرفت تکنولوژی امروزه در هر صنعت پیشرفت های چشم گیری صورت گرفته است که یکی از این پیشرفت ها در تولید دستکش است که برای هر کاری دستکش مخصوص همان کار را تولید می کنند که می تواند جوابگوی نیازهای که در آن صنعت است باشد مثلا دستکش های کار که در صناع رختگری استفاده می شود با دستکش هایی که در محیط های کاری که با مواد شیمایی کار می کنند بسیار متفاوت است اما تنها چزی که تمام ان دستکش ها در آن با هم مشترک هستند ان است که حوادث را به صورت چشمگیری کاهش پیدا کند و امنیت ، راحتی و آسودگی کارکنان را مورد توجه قرار م دهند در ضمن راندمان کاری را افزایش می دهد.

با توجه به آنکه گاهی کارگران برای پوشیدن دستکش مقاومت نشان می دهند باید آنها را به درستی آموزش دهیم و از خطرات احتمالی به درستی آگاه کنیم و این مشکل را حل کنیم تا امنیت آنها را تامین کنیم.

در انتخاب دستکش کار باید به این نکته توجه کنم که باید متناسب با دست شخص استفاده کنندهباشد و دستها کامل و راحت ئر آنها قرار بگیرد.

در دستکش کار تبلیغاتی هم باید به این نکته توجه کنیم که از نظر کیفیت و نوع چاپی که استفاده   می شود مرغوب باشد تا بتواند نام و برند شرکت را هرچه قوی تر نشان دهد.  

تماس و پشتیبانی

دفتر مرکزی : تهران، خیابان جمهوری، بین دانشگاه و فخررازی، پلاک997واحد3

نجاریان  09122002229

تلفن : 66400103 - 66400107 -  66403700

اینستاگرام: pakansanat

لباس کار

سایت شما برای نمایش بهتر نیاز به استفاده از کوکی دارد Cookie policy. I accept cookies from this site.Agree