تولید لباس کار صنعتی و تبلیغاتی و ملزومات ایمنی 66400103 همراه :09122002229

خرید لباس کار

در خرید لباس کار باید نکات قابل توجهی را مد نظر داشته باشیم.

نکات خرید لباس کار

  • اولین نکته این است که باید به جنس لباسکار توجه داشته باشیم. جنس پارچه با توجه به شرایط کار و شرایط آب و هوای و در ضمن از نظر عدم تولید الکتریسیته ساکن باید مخلوطی از پنبه و پلی استر داشته باشد .
  • معمولا برای خرید لباس کار باید پارچه آن با بافت کج راه با تراکم بالا ( 2 تار و یک پود) و نخ چهل دولا از نوع رینگ داشته باشید.
  • اگر میخواهیم لباسکار بادوامی داشته باشیم بعد از انتخاب پارچه ی با کیفیت خوب نکته قابل توجه دیگردوخت محکم و چرخکاری دوبله درزها است.
  • در هنگام خرید لباس کار باید توجه داشته باشیم که کدام نوع از لباسکارها برای محل کار ما مناسب است و کارکنان در چه نوع لباسکاری احساس راحتی دارند و می توانند با خاطری آسوده  و همچنین حفظ امنیت کامل به کار خود ادامه دهند.
  • از نمونه های لباس کار میتوان به کاپشن شلوار، کاپشن کار تک، تیشرت و شلوار دوبنده، لباسکار سرهمی ( بیلرسوت)، پیراهن و شلوار و ... اشاره داشت.
  • گاهی در بعضی از مشاغل ما از لباس کارهای یکبار مصرف استفاده میکنیم و باید در هنگام خرید لباس کار به این نکته توجه داشته باشیم . لباس کار یکبار مصرف لباسی است که یک پوشش یکسره دارد و کل سر و گردن و پاین تنه را می پوشاند و پارچه آن به صورتی است که هچ گونه رنگ و گردی در آن نفوذ نمیکند.
  • برای خرید لباس کارهای قسمت خدماتی نیز باید توجه داشته باشیم که پارچه ایی که در این لباسکارها استفاده میشود باید در برابر مواد شیمیایی مقاوم باشند و به خاطر همین ویژگی این پارچه ها به پارچه های آب ژاولی معروف هستند.
  • برای خرید لباسکارهای که در صنعت هایی مانند پتروشیمی و نفت و گاز مورد استفاده است باید توجه داشته باشیم که پنبه آن بالا باشد و در مقابل آتش و مواد شیمیایی مقاومت خوبی داشته باشد و در مقابل این لباسکارها مشاغلی هم هستند که اگر در صد پنبه ایی که در بافت پارچه بکار فته کم باشد یا گرماژ آن پایین تر باشد مشکلی برای کارکنان ایجاد نمی کند.

تماس و پشتیبانی

دفتر مرکزی : تهران، خیابان جمهوری، بین دانشگاه و فخررازی، پلاک997واحد3

نجاریان  09122002229

تلفن : 66400103 - 66400107 -  66403700

اینستاگرام: pakansanat

لباس کار

سایت شما برای نمایش بهتر نیاز به استفاده از کوکی دارد Cookie policy. I accept cookies from this site.Agree