تولید لباس کار صنعتی و تبلیغاتی و ملزومات ایمنی 66400103 همراه :09122002229

مقاوم ترین دستکش کار

در صورتی که در هنگام کار در محیط های پرخطر و شلوغ از دستکش کار یا لباسکار استفاده نکنید ممکن است در معرض خطرات زیادی قرار بگیرید. و آسیب های جبران ناپذیری به شما وارد شود. به همین دلیل در سال های اخیر استفاده از دستکش کار و لباس کار رواج زیادی پیدا کرده. در این نوشته قصد داریم در رایطه با مقاوم ترین دستکش کار صحبت کنیم، در ادامه این نوشته با ما همراه باشید.

دستکش مناسب جوشکاری

ضرورت استفاده از دستکش کار

به طور کلی دستکش های کار دارای انواع مختلفی هستند که برای مقاصد خاصی مورد استفاده قرار میگیرند و طراحی شده اند تا بتوانند شخص را در برابر چالش ها و .. محافظت نمایند.

به عنوان مثال دستکش برق با دستکش نجار متفاوت است. دستکش یک برقکار باید بتواند او را در برابر جریان الکتریسیته محافظت کند و دستکش نجار او را در برابر خطرات محافظت کند.

معمولا دستکش های کار باید بتوانند دست انسان را در برابر خطراتی همچون برق گرفتکی، آلودگی های شیمیایی و.... محافظت کند. و او را در برابر خطرات محافظت کند.

برای هر فعالیتی از دستکش کاری استفاده کنیم؟

در هنگام هر فعالیتی باید باید از دستکش کار مخصوص استفاده شود اما دستکش باید به نحوی باشد که تمرکز فرد را در حین کار مختل نکند و همچنین، دست فرد احساس راحتی داشته باشد.
و از دست خارج نشود. و جلوی کار کردن فرد را نگیرد، در صورتی که از دستکش هایی که فیت دست هستند استفاده نکنید، در حین فعالیت کارایی به مقدار زیادی کاش پیدا کرد. حتی ممکن است که همین مسئله باعث شود. دچار مصدومیت شوید.

دستکش کار هایی که برای مکان های شیمایی مورد استفاده قرار میگیرند باید دو ویژگی اساسی داشته باشند.
اول اینکه با قرار گرفتن در برابر مواد شیمیایی تغییر شکل ندهد، دوم در برابر مواد شیسمایی نفوذ پذیری نداشته باشد. و بتواند دستان فرد را محافظت کند.

دستکش کار مناسب جوشکاری

از رایج ترین خطراتی که در محیط های جوشکاری بسیار به چشم میخورد، سوختگی افراد است، به این دلیل که در حین جوش کاری الکترود های مذاب و جرقه های داغ ممکن است روی دست فرد بیوفتند، به همین دلیل هم توصیه میکنیم. از دستکش های چرمی استفاده کنید. معمولا از دستکش های چرمی از جنس پوست گاو، گوزن و آهو استفاده میشود.

دستکش کار مناسب برای محیط های غذایی و دارویی

بهترین دستکشی که برای محیط های غذایی استفاده میشود، دستکش های لاتکس هستند. که جنس ظریفی دارند و در داخلشان از پودر استفاده شده است تا افرادی که پوست حساسی دارند بتوانند، بدون ایجاد آلرژی و حساسیت از آنها استفاده کنند.

 

 

تماس و پشتیبانی

دفتر مرکزی : تهران، خیابان جمهوری، بین دانشگاه و فخررازی، پلاک997واحد3

نجاریان  09122002229

تلفن : 66400103 - 66400107 -  66403700

اینستاگرام: pakansanat

لباس کار

سایت شما برای نمایش بهتر نیاز به استفاده از کوکی دارد Cookie policy. I accept cookies from this site.Agree