تولید لباس کار صنعتی و تبلیغاتی و ملزومات ایمنی 66400103 همراه :09122002229

انواع پارچه مناسب برای لباسکار

طرح و رنگ لباس کار کارکنان شرکتها و کارخانه ها معمولا بر اساس نوع ، سمت و کار در واحدهای مختلف به منظور شناسایی و کنترل های لازم ایمنی صورت میپذیرد.

یکی از دغدغه های امروز کارفرمایان در مورد کارگران و کارمندان امنیت و حفظ سلامت و راحتی آنان در محیط کار میباشد و یکی از راههای رسیدن به این موضوع داشتن لباس کار مناسب است که هم امنیت کارگران را در بر دارد و هم هنگام کار کردن در قسمت های مختلف راحتی لازم را برای آنها فراهم مینماید. 

شرکت پاکان صنعت  توانسته است  با  استفاده از تجربیات خود در این زمینه  و تحقیقات لازم  لباس کارهای مختلف را با طرح ها و پارچه های مناسب برای عنواع مشاغل تهیه و تولید نماید. 

لباس فرم کارمندان

لباس فرم کارمندان یک سازمان یا شرکت، نمایانگرفعالیت و کاری است که آن موسسه انجام میدهد و به گونه ای معرف آن سازمان، یا نهاد است. به همین دلیل برای دوخت لباس اداری چه در بخش انتخاب پارچه و چه در بخش  رنگ و مدل آن، باید دقت زیادی کرد.اولین گام در دوخت لباس اداری مناسب و با کیفیت انتخاب پارچه مناسب است.

اینکه لباس فرم یا اداری چه جنسی باشد تا هم کارمندان در آن احساس راحتی داشته باشند و هم شکل کاملا رسمی و اداری داشته باشد نکته بسیار مهمی است. شرکت پاکان صنعت در این زمینه با توجه به سابقه کاری که دارد میتواند مشاور خوبی برای شما باشد.

انواع پارچه و مورد استفاده آن 

1- تریگال 

 پارچه ترگال ساده مناسب و مقرون به صرفه برای یونیفرم اداری،لباس پرسنلی شرکت ها، رستوران ها و فروشگاه های بزرگ و کوچک است. این پارچه سبک و لطیف و رنگ ثابتی دارد. کالیته این پارچه با داشتن تنوع رنگی زیاد جوابگوی هر سلیقه ای است.قابل ذکر است که رنگ های تیره قیمتی بیشتر از رنگ روشن دارند.

2-تریگال کجراه

 فوق العاده کاربردی در لباسکار است به طوری که به پارچه لباسکاری شناخته میشود. و این به دلیل مقاومت کششی بالایی است که در این پارچه وجود دارد.این پارچه برای لباسکارهای یک تیکه و دوتیکه مناسب میباشد.نکته قابل توجه درباره این پارچه این است که باید ازثابت بودن رنگ پارچه در شستشو مطمئن باشیم.

پارچه ترگال ساده و کجراه به صورت چاپی نیز موجود می باشد که برای لباس نظامی و فرم مدارس مورد استفاده قرار میگیرد.لباسکار نیز به کرات مورد شستشو قرار میگیرد بنابر این مهم ترین ویژگی ثبات رنگ پارچه است. ویژگی دوم تراکم مناسب پارچه است که با توجه به هدف مورد استفاده دارای تراکم پایین یا بالا می باشد.

همچنین پارچه باید ثبات سایشی و مقامت بالایی داشته باشد تا در محیط کار به سادگی آسیب نبیند. شرکت پاکان صنعت با توجه تمام مطالب فوق بهترین پارچه ها را از تولیدکنندگان پارچه درایران تهیه میکند.

3- پارچه کجراه پنبه ای:

  • *پارچه کجراه 30 درصد پنبه و 70 درصد پلی استر 
  • * پارچه کجراه 70درصد پنبه و 30 درصد پلی استر 

پارچه لباس کار هم می تواند خالص الیاف طبیعی باشد یا خالص الیاف مصنوعی و یا مخلوطی از هر دو.

یکی از مزایای پنبه این است که هرچه پنبه پارچه بالاتر باشد آن پارچه از مرغوبیت بیشتری برخوردار است و تبادل حرارتی بدن با فضای محیط بیرون بهتر صورت میگیرد و به طبع انسان تعرق کمتری دارد.این پارچه برای لباس کارکنانی که در محیط های گرم مناطق جنوبی، پالایشگاهها و ... بسیار مناسب است. 

 

 

 

 

تماس و پشتیبانی

دفتر مرکزی : تهران، خیابان جمهوری، بین دانشگاه و فخررازی، پلاک997واحد3

نجاریان  09122002229

تلفن : 66400103 - 66400107 -  66403700

اینستاگرام: pakansanat

لباس کار

سایت شما برای نمایش بهتر نیاز به استفاده از کوکی دارد Cookie policy. I accept cookies from this site.Agree