تولید لباس کار صنعتی و تبلیغاتی و ملزومات ایمنی 66400103 همراه :09122002229

جلیقه خبرنگاری و انواع آن

همانطور که در مقالات قبلی سایت گفتیم مشاغل خاص باید لباس کار مخصوص خود را داشته باشند، یکی از این مشاغل و حرفه های خاص خبرنگاری است، خبرنگاران با پوشیدن لباسهای مخصوص که معمولا جلیقه خبرنگاری هستند در میان افراد تشخیص داده میشوند.

همچنین از دلیل دیگری که معمولا خبرنگاران از جلیقه استفاده میکنند، تبلیغات موسسه یا شرکتی برای آن کار میکنند هم هست، به همین دلیل توصیه میشود که کارکنان این موسسات از لباس های خاصی استفاده کنند.

به طور کلی اگر در کسب و کار خاصی افراد به دنبال این باشند که شرکت یا محصولات خود را در دید مخاطب معرفی کند. بهتر است از لباس هایی استفاده کنند که محصولات آنها را در دید مخاطبان معرفی کند، در ادامه این نوشته از پاکان صنعت قصد داریم مهمترین ویژگی های جلیقه های خبرنگاری را بررسی کنیم. در ادامه ی این نوشته با ما همراه باشید.

مهمترین ویژگی های جلیقه خبرنگاری

همه جلیقه ها باید دارای ویژگی های مخصوصی باشند. اما از مهمترین ویژهای آنها باید به جنس، نوع پارچه، نوع چاپ و ماندگاری آن اشاره داشته باشیم.

به طور کلی در کارهای تبلیغاتی ممکن است که هزینه ای که در ابتدای کار صرف میکنید زیاد به نظر برسد، اما اگر تبلیغات هدفمند و مناسبی داشته باشید حتما برگشت سرمایه ی بسیار خوبی خواهید داشت، به همین دلیل همواره سعی کنید که به کیفیت محصولاتی که برای تبلیغات استفاده میکنید اهمیت دهید. و از جنس و نوع پارجه ای استفاده کنید که کیفیت بالایی داشته باشد. تا از سوی دیگر خبرنگاران، شرکت ها، موسسات و ... به جشم بیاید.

همچنین باید به این موضوع هم توجه داشته باشید که با توجه به نوع کار و حساسیت آن خبرنگاران ممکن است در مکان های مختلف از این لباس استفاده کنند به همین دلیل مهم و ضروری است که از لباس هایی استفاده شود که فرد در آنها احساس آرامش داشته باشد زیرا اگر غیر از این باشد در عملکرد و کار او تاثیر منفی زیادی خواهد داشت.

 

جلیقه خبرنگاری

 

جنس جلیقه خبرنگاری

لباسکار های خبرنگاران در جنس پارچه و طرح های مختلفی تولید میشوند. اما از مهمترین جنس های آنها میتوانیم به، پلی استر، پنبه، فلامنت و ویسکوز اشاره داشت.

انواع ژیله های خبرنگاری

ژیلخ ها همان جلیقه های خبرنگاری در دو طرح و مدل تولید و طراحی میشوند، در نوع اول این لباس ها دارای چهار جیب و از جنس ویسکوز تولید میشوند، اما در نوع دیگر این لباس ها به صورت 8 جیب و از پارچه 100 درصد کتان تولید میشوند.

میتوانیم این لباس ها را با توجه به نوع سلیقه یا سفارش افراد در طرح ها و رنگ های مختلفی تولید کنیم، حتی میتوانیم روی آنها را با استفاده از چاپ یا گلدوزی، طرح یا آرم شرکت را حک کنیم.

 

تماس و پشتیبانی

دفتر مرکزی : تهران، خیابان جمهوری، بین دانشگاه و فخررازی، پلاک997واحد3

نجاریان  09122002229

تلفن : 66400103 - 66400107 -  66403700

اینستاگرام: pakansanat

لباس کار

سایت شما برای نمایش بهتر نیاز به استفاده از کوکی دارد Cookie policy. I accept cookies from this site.Agree