تولید لباس کار صنعتی و تبلیغاتی و ملزومات ایمنی 66400103 همراه :09122002229

خرید تیشرت تبلیغاتی

یکی از بهترین راه‌ها برای معرفی برند شما، تبلیغات توسط تیشرت تبلیغاتی است.

این نوع تبلیغاتی نسبت به انواع دیگر از پایداری بیشتری برخوردارند و قدرت تاثیرگذاری چشم‌گیری بر مخاطب دارند.

اگر به دنبال تبلیغات با هزینه‌ی مناسب هستید و بازگشت سرمایه در تبلیغات برای‌تان اهمیت دارد، استفاده از تیشرت تبلیغاتی راهی اثربخش در تبلیغات شماست.

شما می‌توانید تبلیغات روی پوشاک را به دو صورت از پاکان صنعت بخواهید:

1. تیشرت تبلیغاتی با چاپ

لوگوی برند یا نام برند شما می‌تواند روی تیشرت چاپ شود

2. تیشرت تبلیغاتی با دوخت

لوگو یا نام برند شما می‌تواند روی تیشرت شما دوخته شود.

مصلما روش دوم پایدارتر است

 

انواع پارچه برای تهیه تیشرت

پارچه ملانژ

رنگ پارچه ملانژ طوسی روشن بوده و در کنار قیمت مناسب این پارچه ظاهری با دوخت بی نظیر دارد. برای چاپ بر روی این نوع تیشرت باید از رنگهای روشن دور کرد و هر چه رنگ  طرح تیره تر باشد چاپ زیباتری را خواهیم داشت.

پارچه پنبه ای

اگر به دنبال تی شرتی با جنس لطیف هستید حتما تیشرت پنبه ای را امتحان کنید چون پوست را آزار نمیدهد و حساسیت ایجاد نمیکند.

پنبه یک عایق طبیعی است و یک پارچه قابل تنفس است که احساس خنکی را برای پوست به ارمغان می آورد و برای مناطق گرم گزینه بسیار مناسبی است. درمناطق سرد اگر به عنوان لایه زیرین پوشیده شود بیشتر از پارچه های مصنوعی بدن را گرم نگه میدارد.

این نوع تی شرت را میتوان در هر مکانی استفاده کرد. شست و شوی این نوع تی شرت بهتر از تی شرت هایی با پارچه هایمصنوعی یا پلی استر است. تی شرت های نخی مواد بدبو را در هنگامشست و شو نسبت به سایر پارچه ها آسانترآزاد میکنند.

پارچه جودون 

در تولید این نوع تیشرت از پارچه جودون استفاده میشود که معمولا مدل یقه دار آن با داشتن سه دکمه معرف حضور تی شرت پوشان است.

به خاطر خاصیت که دارد معمولا طرح را روی آن گلدوزی کرده و جلوه ی خاصی را به تیشرت میدهد.این نوع تی شرت از نظر رنگ جوابگوی هر سلیقه ا است.

انواع تیشرت تبلیغاتی

تی شرت آستین بلند 

با توجه به فرا رسیدن سرما بهترین مدل تیشرت، تیشرت آستین بلند است که میتوان آن را در هر مکانی با شرایط کاری خاص استفاده کرد.

تی شرت بدون آستین

این نوع تیشرت جایگاه خاصی را در گروه ورزشکاران دارد. مدل این تیشرت ها اسپورت و ورزشی است. عدم وجود آستین در این مدل باعث راحتی و فضای عمل بیشتری به استفاده کننده بدهد.

 پوشاک تبلیغاتی

همیشه در هر کاری که باشیم برای اینکه بتوانیم محصولات خود را ترویج دهیم باید از محصولات تبلیغاتی استفاده کنیم که امروزه یکی از راههای بازاریابی است. رایج ترین ، محبوبترین و کاربردی ترین کالاهای که در این زمینه می تواند موثر باشد تیشرت تبلیغاتی و کلاه تبلیغاتی است دلیل اینکه تیشرت و کلاه می تواند در بازار تبلیغات خوب جواب دهد این است که چون این کالاها توسط افراد پوشیده می شوند و همه       می توانند نام شرکت شما را ببینند و وقتی که نام و یا برند شرکت شما بر روی تی شرت و کلاه هر روز پوشیده شود و در معرض دید قرار گیرد مطمئن باشید نام شرکت هیچ گاه از یاد مصرف کننده نمی رود و مورد بعدی که وجود دارد این است که کسانی هم که نام شرکت شما را می بینند آنها هم هیچ گاه فزاموش نمی کنند بخاطر همین می توان گفت که بهترین راه تبلیغات، پوشاک تبلیغاتی است.

نکته دیگری هم که در مورد تیشرت های تبلیغاتی و کلاه تبلیغاتی وجود دارد این است که چون نام تجاری شرکت بر روی آنها وجود دارد کارکنان  شرکت وقتی که برند شرکت را در جاهای مختلف میبینند و یا از زبان دیگران برند شرکتی را که در آن کار میکنند میشنوند خوشحال میشوند و این میتواند برای روحیه کرکنان آن شرکت هم مفید و قابل توجه باشد.

 شرکت پاکان صنعت بهترین ایده ها و تجربیات خود را در این زمینه  میتواند در اختیار شما قرار دهد. 

تماس و پشتیبانی

دفتر مرکزی : تهران، خیابان جمهوری، بین دانشگاه و فخررازی، پلاک997واحد3

نجاریان  09122002229

تلفن : 66400103 - 66400107 -  66403700

اینستاگرام: pakansanat

لباس کار

سایت شما برای نمایش بهتر نیاز به استفاده از کوکی دارد Cookie policy. I accept cookies from this site.Agree