کاپشن کار زمستانی

خواهشمند است پس از مطالعه و بررسی در صورت نیاز به نمونه و یا اطلاع جمع تر و ارائه سفارش خارج از لیست و مشاوره درخصوص لباسکار، لوازم ایمنی و ابزار با ما تماس حاصل نمایید

* کالاهای تولید شده در موسسه ایمنی پاکان‌صنعت تماما دارای کیفیت در سطح استانداردهای ملی و با کیفیت صادراتی بوده و دارای ضمانت می‌باشد.

خرید کاپشن زمستانی
* حداقل تیراژ تولید برای هریک از اقلام لباس کار 100 دست و برای تی‌شرت و کلاه حداقل 200 دست خواهد بود.
* کلیه کالاها با بسته بندی سلفون و در دفتر فروشنده تحویل خریدار خواهد شد .
* در صورت نیاز به استعلام بهاء و یا جهت رویت نمونه درخواست خود را کتبا به واحد فروش اعلام نمایید.

تولیدی کاپشن زمستانی

برای تولید یک کاپشن زمستانی خوب باید توجه داشته باشیم که این کاپشن در چه منطقه‌ای باید استفاده شود زیرا این مسئله برای انتخاب لایه‌ی داخلی کاپشن خیلی به ما کمک می‌کند. لایه‌هایی که از جنس پشم‌شیشه هستند و استفاده می‌شوند نیز با گرماژهای مختلف در بازار وجود دارد.

لایه‌هایی هم وجود دارد که برای مناطق خیلی سرد استفاده می‌شود و از جنس نمد هستند.نکته قابل توجه دیگری هم در مورد کاپشن زمستانی وجود دارد که آن لایه بیرونی آن است که باز هم ارتباط زیادی به منطقه مورد استفاده دارد.

اگر برای مناطق پر باران استفاده میشود پس باید حتما به ضد آب بودن آن توجه کرد که بتواند در مدت زمان طولانی زیر باران دوام داشته باشد در ضمن کاپشن هایی که در این منطقه مورد استفاده هستند نیز برش های خاصی دارند که در روی شانه ها دوخت کمتری داشته باشند بتوانند مدت زمان بیشتر را در زیر باران دوام داشته باشد.  

سایت شما برای نمایش بهتر نیاز به استفاده از کوکی دارد Cookie policy. I accept cookies from this site.Agree