لباس کار

تولید لباس کار صنعتی و تبلیغاتی و ملزومات ایمنی 66400103 همراه :09122002229

مدیر سایت

مدیر سایت

ماسک تنفسی Respiratory mask

ماسک تنفسی Respiratory mask

وسایل حفاظت از سیستم تنفسی یا ماسک های تنفسی (ماسک ایمنی) وسایلی هستند که به منظور حفاظت از سیستم تنفسی طراحی شده اند که با قرار گرفتن بر روی صورت از استنشاق هوای آلوده جلوگیری می کنند. ماسک ها این حفاظت را بوسیله گرفتن آلاینده ها از هوای استنشاقی وهمچنین هوارسانی از طریق یک منبع هوای قابل استنشاق تامین می کنند.

نکات ایمنی در انتخاب‌ وسايل‌ حفاظت سیستم تنفسي

 • نوع آلاینده : خواص‌ شيميايي‌، فيزيكي‌ و بيولوژيكي‌ موادي‌ که با آن کار داریم در نظر بگیریم.
 • نوع‌ فرآیندکاری : نوع كار، محل‌ كار و فضاي‌ محدود محل‌ كار باید مورد بررسی قرار گیرد.
 • سهولت‌ در نگهداری وسايل‌ مربوطه‌ و ارزاني‌ هزينه‌ تعميرات‌ آنها.

نکات ایمنی در استفاده از ماسک تنفسی

 • هرگاه تغییری در مزه یا بو احساس کردید یا گلو،بینی یا شش های شما آزرده شد باید فیلتر را عوض کنید.
 • در صورت تجمع غبار و ذرات در ماسک و تنفس سخت، ماسک خود را تعویض کنید .
 • ماسک های تنفسی(به خصوص یک بار مصرف)، اگر با رطوبت تماس داشته باشند ، کارآیی خود را از دست می دهند .
 • ماسک های تنفسی یک بار مصرف حتما به صورت روزانه تعویض گردند.
 • در صورت هر گونه خرابی و آسیب، ماسک را دور بیاندازید
 • ماسک هایی که دارای یک دماغ گیر قابل تنظیم هستن به شکل محکم تری روی صورت قرار می گیرند.
 • برای ذرات بسیار سمی ( نظیر پنبه نسوز )از ماسک هایی با درزبندهای محکم و پوشاننده استفاده گردد.

 

ماسک تنفسی
ماسک تنفسی

معرفی استانداردهای مختلف در ماسک تنفسی

فیلترهای حذف کننده ی ذرات توسط موسسه ی ملی سلامت و امنیت شغلی براساس ذرات و مقدار ذراتی که آن ها فیلتر می کنند رده بندی می شوند.

این رده بندی براساس حروف به شرح ذیل می باشد :

 • N : عدم مقاومت نسبت به روغن
 • R : مقاومت نسبت به روغن (حداکثر 8 ساعت)
 • P : مقاوم به روغن (فراتر از 8 ساعت)

بالاترین سطح حفاظت در موقعیت های مختلف که هم ذرات مبتنی بر روغن و هم غیرروغنی را فیلتر می کند، ماسکP100 می باشد.

 

نگهداري‌ و استفاده‌ از دستگاه‌هاي‌ حفاظت‌ تنفسي‌

 • ماسک های تنفسی باید به طور مداوم تمیز و ضدعفونی و نگهداری شود.
 • كليه‌ قطعاتي‌ كه‌ بيشتر در معرض‌ خرابي‌ و فرسودگي‌ قرار مي‌گيرند، هر چند وقت یکبار بازرسي‌ شوند.
 • دریچه های تنظیم فشار( دستگاه های اکسیژن دهنده)، به موقع مورد بازرسی قرار گیرند.
 • ماسک های در محلی خشک و خنک نگهداری شوند.

 

تولیدی ماسک تنفسی پاکان صنعت

شرکت پاکان صنعت با هدف تهیه و تولید لوازم ایمنی و با بهره‌ گیری از فناوری مدرن و نیروهای مجرب، آماده ارائه بهترین خدمات به شما مشتریان گرامی می باشد.

برای بهره مندی از مشاوره رایگان با شماره های 66400103 و 66400107 و یا شماره موبایل 09122002229 نجاریان، شرکت تولیدی پاکان صنعت تماس حاصل فرمایید .  

لباس کار ایمنی Safety work wear

لباس کار ایمنی Safety work wear

لباس کار ایمنی Safety work wear یک وسیله حفاظتی در برابر جلوگیری از آسیب های فیزیکی، شیمیایی و محیطی کار است که با توجه‌ به‌ خطراتي‌ كه‌ در حين‌ كار براي‌ كارگر مربوطه‌ پيش‌می آید انتخاب‌ شده‌ و باید به ترتيبي‌ باشد كه‌ از بروز خطرات‌ تا حد ممكن‌ جلوگيري‌ نمايد.

لباس کار ایمن باید سالم و بدون پارگی باشد چرا که ممکن است قسمت های پاره لباس به ماشینی که در حال حرکت و دوران است گیر کرده و خطراتی بو جود آید. همچنین لباس کار نباید گشاد باشد. مخصوصا قسمتهای سر آستین و دامن آن؛ روپوش کار نباید به میزانی تنگ باشد که اعضای بدن هنگام کار با اشکال مواجه شوند.

 

برخی از تجهیزات ایمنی مورد نیاز محیط کار شامل :

کفش ایمنی - دستکش ایمنی - عینک ایمنی - کلاه ایمنی - ماسک ایمنی

 

انواع لباسکار ایمنی

تولیدی لباسکار ایمنی

 

 

البسه اختصاصی ایمن در مشاغل ویژه و نیز فصول سرد که از جمله می توان لباس کار عایق سرما و رطوبت مخصوص سردخانه، لباس نسوز مخصوص کوره و لباس ضد حریق از جنس پارچه های PVC را نام برد.

لباس حفاظتی دربرابر گرما از الیاف مخصوصی با پوشش آلومینیوم که تا ۹۰% اشعه مادون قرمز را برگشت می دهد، ساخته شده و به منظور کار در مجاورت کوره ها و فرآیندهای حرارتی استفاده می شود.

 

 

کفش ایمنی

کفش ایمنی پایپوشی است ،که دارای ویژگیهای ایمنی بوده و استفاده کننده را از صدمات ناشی از حوادث کار ،محافظت میکند.shoes work wear

وظیفه کفش ایمنی محافظت از پا در مقابل خطر سقوط اشیاد، محافظت در برابر جریان الکتریکی، مواظبت از پا در برابر خستگی و جلوگیری از سوختگی پا است.

این کفش به گونه ای طراحی شده است که انگشتان پا را در مقابل سقوط اجسام بر روی پا محافظت میکند.

زیره کفش های ایمنی معمولا پی یو ، تی پی یو و لاستیک میباشد.

 

دستکش ایمنی

دستکش ایمنی از دست ها در مقابل خطرات موجود در محیط کار محافظت می نماید. دستکش ایمنی مقاوم در برابر مواد و مایعات شیمیایی و دارای عایق لاستیکی می باشد.

 

عینک ایمنی

یکی از مسائل مهم ار لحاظ پیشگیری در صنعت، حفاظت چشم در مقابل خطرات ناشی از کار می باشد. به همین دلیل انواع عینک صنعتی متناسب با انواع مخاطراتی که سیستم بینایی را تهدید می کند، طراحی و ساخته شده است.

 

کلاه ایمنی

برای حفاظت از سر در برابر انواع مخاطرات محیط کار از کلاه ایمنی صنعتی استفاده می شود. کلاه ایمنی باید جوری طراحی گردد که قادر به تحمل ضربه های مکانیکی باشد. مهمترین ویژگی یک کلاه ایمنی استاندارد، استحکام آن است. کلاهی که بیش از حد سفت یا نرم باشد کارایی لازم را ندارد.

 

ماسک ایمنی

ماسک ایمنی یا ماسک تنفسی وسیله ای است که با قرار گرفتن بر روی صورت با جلوگیری از ورود ذرات و گازهای مضر اجازه تنفس سالم را به استفاده کننده می دهد. تجهیزات حفاظت از سیستم تنفسی به منظور حفاظت سیستم تنفسی طراحی شده اند تا از استنشاق هوای آلوده جلوگیری نماید.

 

تولیدی لباس کار ایمنی پاکان صنعت

شرکت پاکان صنعت با هدف تهیه و تولید لوازم ایمنی و با بهره‌ گیری از فناوری مدرن و نیروهای مجرب، آماده ارائه بهترین خدمات به شما مشتریان گرامی می باشد.

 

برای بهره مندی از مشاوره رایگان با شماره های 66400103 و 66400107 شرکت تولیدی پاکان صنعت تماس حاصل فرمایید .

لباس فرم اداری Office wear garments

لباس فرم اداری Office wear garments

پوشاک فرم اداری به پوشاکی که توسط سازمان، ارگان، شرکت و ... برای کادر و پرسنل خود تهیه میگردد اتلاق می گردد و یکی از زیرمجموعه های پوشاک تبلیغاتی و صنعتی می باشد که به نظم، آراستگی و یکپارچگی کسب و کار شما در قاب تعریف شده و البته با سلیقه شما رسمیت می بخشد.

فرم اداری به دلیل استفاده مکرر و دائم توسط پرسنل باید از مواد اولیه و پارچه های خاص بهره گیرد ، پارچه هایی که در گرما و سرما و شرایط محیطی مختلف دمای بدن پرسنل را متعادل نگه دارد و به راحتی حالت و شکل اصلی لباس از دست نرود، به زبان عامیانه چروک نشود و به علت تکرر استفاده فرم و رنگ خود را از دست ندهد.

انواع پوشاک اداری

پوشاک فرم اداری دارای مدل ها و اقسام مختلفی است که بنا به زنانه و یا مردانه بودن آن باز به اقسام متنوع تری نسبت به سلایق شما تقسیم می گردد.

مواد اولیه تولید لباس فرم اداری

یکی از پارچه هایی که برای تولید لباس فرم اداری بیشترین کاربرد را دارد پارچه ترگال است، سبک بودن، لطافت و ثابت ماندن رنگ از خصوصیات بارز این نوع پارچه است که البته نباید از برش خوری و خوش دوختی استاندارد این پارچه غافل بود.

و اما پارچه ای شناخته شده به نام فاستونی که در تولید اکثر لباس فرم های اداری زنانه و کت و شلوارهای اداری مردانه استفاده می گردد یکی دیگر از پارچه های پرکاربرد در این صنعت می باشد .

تولید لباس فرم اداری

شرکت تولیدی پاکان صنعت با بهره گیری از کادری مجرب آماده ارائه بهترین خدمات به شما مشتریان گرامی نسبت به سلایقتان می باشد.

 

برای بهره مندی از مشاوره رایگان با شماره های 66400103 و 66400107 شرکت تولیدی پاکان صنعت تماس حاصل فرمایید .

دستکش کار Working Gloves

دستکش کار “Working Gloves”

دستکش کار یکی از مهمترین پوشاک کار جهت ایمنی بیشتر می باشد. همانطور که می دانید دست ها در سیستم های کاری صنعتی بیشترین کارایی را برای انجام کار همراه با ایمنی دارد.

محافظت از دستان در برابر حرارت، الکتریسیته، مواد خورنده اسیدی –شیمیایی، مواد حساسیت زا، برندگی، سوراخ شدن، تشعشعات و ... وظیفه دستکش های کار مختلف می باشد.

تولیدی دستکش کار پاکان صنعت

با سابقه ای طولانی در این ضمینه افتخار تولید و تامین دستکش کار مورد نیاز کارفرمایان گرامی در تمامی صنف های کاری اعم از تبلیغاتی، صنعتی دارد. همچنین این تولیدی قادر به چاپ یا گلدوزی برند شما بر روی این دستکش ها را دارد.

تولید دستکش کار در انواع مختلف با متریال ها و فناوری گوناگون صورت می پذیرد. در انتخاب دستکش کار مهمترین گزینه کارایی می باشد. برای محافظت دستان در چه صنعتی و یا ارائه تبلیغات برای کدام صنف، سوالاتی هستند که در بدو سفارش و پیش تولید از خودتان می پرسید.

دستکش زره دار، دستکش لاستیکی ، دستکش تبلیغاتی ، دستکش کاموایی ، دستکش نانو، دستکش اشبالتی، دستکش برزنتی، دستکش فومی، دستکش پنبه ای ،دستکش پلیمری، دستکش چرمی و .... و یا شاید ترکیبی از دو یا چند نوع از مثال های ذکر شده می تواند تولید مناسب و متناسب برای کارفرما شکل دهد.

همچنین دستکش ها در سایزهای مختلف و ساق کوتاه – نیم ساق – ساق بلند ، پنچ انگشت، دو انگشت، یک انگشت تولید می شوند.

تولیدی دستکش کار

تولدی دستکش و لباس کار پاکان صنعت پیشرو و نوآور در این صنعت آماده ارائه تمامی خدمات و مشاوره به شما کارفرمایان گرامی را دارد.

 

برای تماس با مشاورین ما با شماره 66400103 و یا همراه نجاریان تماس حاصل فرمایید.

 

 

 

تولیدی لباس کار تبلیغاتی

لباس کار تبلیغاتی

لباسکار تبلیغاتی، لباس کار تبلیغاتی “Advertising workwear” به پوشاکی که در محل کار از شرکت و کارخانه گرفته تا کارگاه، ارگان، سازمان و ... اتخاذ می گردد که برای یکپارچه سازی پوشش کارکنان و با نمایش برند و رنگبندی سازمانی و الیاف و متریال اولیه مورد نیاز در صنف کاری توسط کارفرما درخواست و توسط تولیدی لباسکار تولید می گردد.

تولیدی لباسکار

تولیدی لباس کار

تولیدی لباس کار "لباسکار" پاکان صنعت با بهره گیری از نیروهای مجرب و کارآمد و با در اختبار داشتن تجهیزات تولیدی لباسکار و لباس تبلیغاتی در راستای حمایت از تولید ملی آماده ارائه خدمات تولیدی لباس کار و لباسکار تبلیغاتی می باشد.

تماس و پشتیبانی

دفتر مرکزی : تهران، خیابان جمهوری، بین دانشگاه و فخررازی، پلاک997واحد3

نجاریان  09122002229

تلفن : 66400103 - 66400107 -  66403700

+ اطلاعات بیشتر

لباس کار

#لباس_کار #لباسکار #تولیدی_لباس_کار #تولیدی_لباسکار #لباس_کار_تبلیغاتی #لباس_کارگری #فرم_اداری #تی_شرت_تبلیغاتی #تیشرت_تبلیغاتی #کلاه_تبلیغاتی #کاپشن_کار #کفش_ایمنی #دستکش_کار #لباس_کار_سرهمی #گلدوزی_برند

سایت شما برای نمایش بهتر نیاز به استفاده از کوکی دارد Cookie policy. I accept cookies from this site.Agree