لباس کار

تولید لباس کار صنعتی و تبلیغاتی و ملزومات ایمنی 66400103 همراه :09122002229

لباس کار تبلیغاتی

04 ارديبهشت 1398
Author :  

لباس کار تبلیغاتی

لباسکار تبلیغاتی، لباس کار تبلیغاتی “Advertising workwear” به پوشاکی که در محل کار از شرکت و کارخانه گرفته تا کارگاه، ارگان، سازمان و ... اتخاذ می گردد که برای یکپارچه سازی پوشش کارکنان و با نمایش برند و رنگبندی سازمانی و الیاف و متریال اولیه مورد نیاز در صنف کاری توسط کارفرما درخواست و توسط تولیدی لباسکار تولید می گردد.

 

برای مشاوره و سفارش با 66400103 تماس حاصل فرمایید.

نجاریان  09122002229

انتخاب لباسکار تبلیغاتی

لباس کار تبلیغاتی در مجموعه و زیر مجموعه های کاری، متفاوت است. از این رو شما را با چندی از این تفاوت ها آشنا می سازیم.

جنس الیاف

تولیدی لباسکار
تولیدی لباسکار

با مشاوره به موقع با شرکت تولیدی لباس کار تبلیغاتی پاکان صنعت نگرانی شما از این باب برطرف می سازد.
جنس الیاف نوع پارچه و متریال های به کار رفته انوع مختلفی دارد ضخیم یا نازک، خنک یا گرم، راحت یا رسمی، ضد چروک، ضد خورندگی اسیدی، ضد خراش، ضد حرارت و آتش، ضد تعریق،نانو و ... میتواند انتخابی برای لباسکار تبلیغاتی شما باشد.
ما با سابقه و علم به این موضوع در تمامی مراحل همراه شما خواهیم بود.

سبک دوخت

مدل طراحی و دوخت در لباس کار تبلیغاتی متفاوت است. نسبت به صنف شغلی شما انتخاب هایی مانند دوبنده سرهمی، جلیقه تبلیغاتی، تی شرت تبلیغاتی، پیراهن تبلیغاتی، کاپشن کار تبلیغاتی، لباس خلبانی تبلیغاتی، دستکش، کلاه تبلیغاتی و ... وجود دارد که فقط تعداد کمی از مجموعه مدل های تولیدی شرکت تولیدی لباسکار پاکان صنعت می باشد.
همچنین تعداد و انواع جیب، زیپ، یقه، دکمه، نوار دوزی و ... که به اصطلاح به آن خرج کار می گویند، متفاوت است.

برندینگ لباس کار تبلیغاتی

چاپ برند روی لباس کار تبلیغاتی و یا گلدوزی برند روی لباس کار تبلیغاتی به شما امکان تبلیغاتی بزرگی می دهد تا برند خود را در بازار کار، محیط کار و حتی در تمامی نقاط کشور به عنوان بیلبردی متحرک از برند خود به نمایش بگذارید.
چاپ یا گلدوزی برند روی لباس کار میتواند تک رنگ یا چند رنگ باشد و یا در جاهای مختلف لباس کار اجرا گردد.
لباس کار تبلیغاتی را به عنوان هزینه در نظر نگیرید، نیازی ضروری برای تبلیغات برند و حفظ رقابت در عرصه کاری خود بدانید.

نقش پوشاک در تبلیغات

از مهمترین اجزای بازاریابی تبلیغات است که نقش بسیار مهمی را در سیاست ها و استراتژی های بازاریابی شرکت نظیر ارتباط با مشتریان ، معرفی محصولات جدید ، اصلاح و تغییر ذهنیت مخاطبان نسبت به شرکت و محصولات آن را فراهم میکند به گونه ای که تنظیم نوع تبلیغات، زمان بندی، تعداد آن و اینکه از چه طریقی این پیام انتقال یابد از اهمیت بسیاری برخوردار است.

در این راستا یکی از روشهای تبلیغاتی ، پوشاک تبلیغاتی است . پوشاک جزء اقلامی است که مایحتاج عموم و ضروری به شمار می آید زیرا که همه مردم در هر شرایطی از پوشاک استفاده میکنند.

در این خصوص کسانی که به دنبال تبلیغات برای برند و نام شرکت خود هستند معمولا از این طریق وارد میشوند چون مدانند که تبلیغات روی پوشاک ماندگار است و بیشتر به چشم میآیدو به جای اینکه فقط برای قشر خاصی تبلیغات انجام میشود با این کار میتوان برای عموم افراد در هر زمینه شغلی و یا برای هر سن و سالی انجام میگیرد.

با این کار میتوان امتیازی خوب و شهرتی ماندگار در بین مردم داشته باشیم.

روش های تبلیغات با پوشاک تبلیغاتی

در مورد تبلیغات پوشاک باید جامعه هدف تبلیغات خود را به درستی مشخص کنیم تا بتوانیم نتیجه دلخواه خود را از آن بدست آوریم . باید مشخص کنیم که تبلیغات از دسته عمومی است یا تخصصی. پس کارهای مربوط به تبلیغات خود را هدفمند در دستهی مربوطه انجام دهیم.

گاهی می توانیم تبلیغات عمومی را همزمان در گروههای تخصصی هم داشته باشیم اما نمیتوانیم تبلیغات تخصصی را برای عموم داشته باشیم و این نکته قابل توجه برای نتیجه گیری بهتر است.

بعد از انتخاب دسته مورد نظر باید بدانیم چه موقع باید اقدام به تبلیغات کنیم چون پوشاک تبلغاتی باید به موقع و در زمان مناسب مورد استفاده قرار گیرد تا بتواند نتیجه قابل توجهی را به جای بگذارد.

پوشاک تبلیغاتی مخصوصا اگر برای دسته های تخصصی باشد باید نتیجه ماندگاری را داشته باشد تا اینکه سالیان سال باعث رونق کسب و کار شما شود.

پوشاک تبلیغاتی اگر به طور اصولی صورت پذیرد میتواند میزان جذب مخاطب قابل توجهی را در بگیرد.

اهمیت پوشاک تبلیغاتی

در زمینه لباس کار تبلیغاتی می توان یادآور شد این لباسکارها می تواند به عنوان یک تابلوی تبلیغاتی سیار عمل کنند و باعث می شودکه برند ما در هر زمان و مکانی دیده شود و باعث آشنایی مشتریان با برند ما می شود.

برای تبلیغات بر روی لباس کارهای تبلیغاتی باید بدانید که لوگوی شرکت خود را در کدام قسمت لباس و یا چگونه ( چاپ، گلدوزی و ...) داشته باشیم تا بتواند مشتریان بیشتری را جذب کند . 
شرکت پاکان صنعت می تواند در این زمینه اطاعات مناسب و مشاوره به موقع را به شما بدهد پس با ما تماس بگیرید.

پوشاک تبلیغاتی محبوب ترین راه برای دیده شدن تبلیغات شما در حیطه فعالیتتان می باشد و شرکت پاکان صنعت با در اختیار داشتن تجهیزات روز و نیروهای متخصص آماده تولید این نوع محصولات تبلیغاتی با شاخه های تولید زیر می باشد :

تولید انواع لباس کار تبلیعاتی ، تی شرت تبلیغاتی، دوبنده تبلیغاتی، کاپشن تبلیغاتی، جلیغه تبلیغاتی،لباسکار سرهمی تبلیغاتی، کلاه تبلیغاتی ، دستکش تبلیغاتی ، شال تبلیغاتی ، کاپشن تبلیغاتی ، کفش تبلیغاتی  و ... 

همین حالا برای مشاوره و یا تولید لباس کار با ما تماس بگیرید 66400103-66400107

نجاریان  09122002229

 

تماس و پشتیبانی

دفتر مرکزی : تهران، خیابان جمهوری، بین دانشگاه و فخررازی، پلاک997واحد3

نجاریان  09122002229

تلفن : 66400103 - 66400107 -  66403700

+ اطلاعات بیشتر

لباس کار

#لباس_کار #لباسکار #تولیدی_لباس_کار #تولیدی_لباسکار #لباس_کار_تبلیغاتی #لباس_کارگری #فرم_اداری #تی_شرت_تبلیغاتی #تیشرت_تبلیغاتی #کلاه_تبلیغاتی #کاپشن_کار #کفش_ایمنی #دستکش_کار #لباس_کار_سرهمی #گلدوزی_برند

سایت شما برای نمایش بهتر نیاز به استفاده از کوکی دارد Cookie policy. I accept cookies from this site.Agree