لباس کار

تولید لباس کار صنعتی و تبلیغاتی و ملزومات ایمنی 66400103 همراه :09122002229

لباس کار سرهمی

13 مرداد 1397
Author :  
لباس کار سرهمی لباس کار سرهمی شرکت پاکان صنعت

لباس کار سرهمی Work wear Overalls

لباس کار سرهمی (یکسره)یک پوشش سراسری است که از قسمت های مختلف بدن در مقابل شرایط محیطی محفاظت می کند.

لباس کار سرهمی زیبا ترین نوع تولید است در حین سادگی به تخصص بالا برای تولید این پوشاک و به اصطلاح مهندسی دوخت در این نوع محصول نیاز دارد در نظر گرفتن نوع فعالیت و صنعت و حتی شرایط اقلیمی در دوخت و انتخاب نوع پارچه در آن مهم است .

آیا تا به حال به این فکر افتاده اید که چرا لباس های خلبانی یکسره هستند ؟

در تولیدی پاکان صنعت برای تهیه و تولید لباس کار سرهمی از الیاف طبیعی و یا درصدی الیاف طبیعی و مصنوعی و در مواردی متناسب با شرایط اقلیمی از الیاف شیمیایی و صنعتی استفاده می گردد.

انواع لباسکار سرهمی

لباس کار سرهمی در قسمتهای مهندسی، لباس کار قسمتهای فنی، لباس کار بخش ایمنی، لباس کار معادن، لباس کار حفاظت، لباسکار جوشکاری، لباس کار مرغداری، لباس کار ضد اسید، لباس کار ضد اسید سولفوریک ۹۹درصد، لباس کار زمستانی، لباسکار تعمیرگاهی،HSEو... مورد استفاده قرار می گیرد.

مواد اولیه تولید لباس کار سرهمی

نوع جنس لباس کار سرهمی بسته به نوع استفاده و شرایط اقلیمی منطقه می تواند متفاوت باشد و از پارچه پنبه در پنبه، پنبه- پلی استر، پلی استر- ویسکوز، فیلامنت- ویسکوز، ویسکوز - ویسکوز و... می توان استفاده کرد.

لباسکار سرهمی
لباسکار سرهمی

الیاف طبیعی به کار رفته شده در پارچه باعث آسانتر شدن تبادل حرارتی میگردد، حتی می توان برای فصول سرد از لباس کار عایق سرما استفاده کرد.

لباس کار سرهمی شرکت پاکان صنعت از پارچه با کیفیت و با حداقل پلی استر تولید می گردد که با لمس پارچه و براقی آن میتوان از آن مطلع شد.

مجهز به گلدوزي صنعتي
مجهز به چاپ با تضمين ماندگاري و كيفيت عالي
سايزبندي استاندارد
قابليت سفارشات دوخت و انتخاب رنگ طبق سليقه مشتريان
قابليت تغيير مدل

تولیدی لباس کار سرهمی

شرکت تولیدی پاکان صنعت با بهره گیری از کادری مجرب آماده ارائه بهترین خدمات به شما مشتریان گرامی نسبت به سلایقتان می باشد.

برای بهره مندی از مشاوره رایگان با شماره های 66400103 و 66400107 و یا شماره موبایل 09122002229 نجاریان، شرکت تولیدی پاکان صنعت تماس حاصل فرمایید .

 

 

تماس و پشتیبانی

دفتر مرکزی : تهران، خیابان جمهوری، بین دانشگاه و فخررازی، پلاک997واحد3

نجاریان  09122002229

تلفن : 66400103 - 66400107 -  66403700

+ اطلاعات بیشتر

لباس کار

#لباس_کار #لباسکار #تولیدی_لباس_کار #تولیدی_لباسکار #لباس_کار_تبلیغاتی #لباس_کارگری #فرم_اداری #تی_شرت_تبلیغاتی #تیشرت_تبلیغاتی #کلاه_تبلیغاتی #کاپشن_کار #کفش_ایمنی #دستکش_کار #لباس_کار_سرهمی #گلدوزی_برند

سایت شما برای نمایش بهتر نیاز به استفاده از کوکی دارد Cookie policy. I accept cookies from this site.Agree