لباس کار

تولید لباس کار صنعتی و تبلیغاتی و ملزومات ایمنی 66400103 همراه :09122002229

کلاه کتان با گلدوزی

کلا کتان با گلدوزی یک لباس کار است که برای شرکت ها و ارگان هایی که یکدست بودن ظاهر کارکنان برایشان اهمیت دارد کاربرد دارد.

جنس پارچه کلاه

پارچه این کلاه باید از کتان مرغوب باشد تا بتوانیم ظاهری آراسته با محصولی متمایز داشته باشیم .

موارد استفاده کلاه کار

در ضمن کلاه می تواند هدیه ی مناسبی برای تبلیغات باشد زیرا علاوه بر اینکه مصرف زیادی دارد می تواند با لوگوی که بر روی آن گلدوزی شده است شرکت ما را به صورت زنده و متحرک تبلیغ کند.

سوراخ هایی که بر روی کلاه کتان تعبیه می شود باعث می شود که گردش هوا وجود داشته باشد و فرد احساس خنکی کند.

نوار کناری کلاه کار

مسئله دیگر نواری است که در لبه کلاه در قسمت داخلی دوخته می شود به خاطر این است که از عرق کردن جلوگیری کند و در قسمت پشت کلاه با چسب و یا سگک تنظیم می شود.

کلاه کتان به خاطرخاصیت خنکی که دارد در فصل گرم و مناطق و آب و هوایی گرم کارایی خیلی زیادی دارد مخصوصا اگر با رنگهای روشن  تهیه شود.

مزیت گلدوزی کلاه کار

از مزیت هایی که گلدوزی دارد این است که لوگوی شرکت به صورت ماندگار بر رو کلاه باقی می ماند و تعداد رنگ بر روی قمت تاثیر ندارد بلکه تعداد سوزن است که قیمت را مشخص می کند.

کلاه کتان گلدوزی شده می تواند به عنوان بهترین ابزار برای ترویج لوگو و برند تجاری به راحتی و برای هر سلیقه ایی مورد استفاده قرار گیرد.

 

 

تماس و پشتیبانی

دفتر مرکزی : تهران، خیابان جمهوری، بین دانشگاه و فخررازی، پلاک997واحد3

نجاریان  09122002229

تلفن : 66400103 - 66400107 -  66403700

اینستاگرام: pakansanat

لباس کار

#لباس_کار #لباسکار #تولیدی_لباس_کار #تولیدی_لباسکار #لباس_کار_تبلیغاتی #لباس_کارگری #فرم_اداری #تی_شرت_تبلیغاتی #تیشرت_تبلیغاتی #کلاه_تبلیغاتی #کاپشن_کار #کفش_ایمنی #دستکش_کار #لباس_کار_سرهمی #گلدوزی_برند

سایت شما برای نمایش بهتر نیاز به استفاده از کوکی دارد Cookie policy. I accept cookies from this site.Agree