لباس کار

تولید لباس کار صنعتی و تبلیغاتی و ملزومات ایمنی 66400103 همراه :09122002229

پیراهن تبلیغاتی

در محیط های اداری برای آنکه کارکنان و نیروهای سازمان یک نظم خاص داشته باشند از پیراهن استفاده می‌کنند که باعث یکدست نشان دادن مجموعه می‌شود. جنس این نوع پیراهن می تواند از جنس تترون و با رنگهای مختلف باشد. پیراهن‌های تبلیغاتی نوع خاصی از لباس کار می‌باشد که جهت تبلیغات به کار می‌روند.

تولیدی لباسکار

انواع پیراهن کار تبلیغاتی

پارچه تترون با الیاف پلی استروسکوز با گرماژهای گوناگون و با عرض ها مختلف موجود است.

ویژگی های پیراهن تبلیغاتی

  • برای پیراهن معمولا با گرماژ180 و 190 مورد استفاده قرار می گیرد زیرا ترکم بافت در این پارچه مناسب پراهن است و بدن نما نیست.
  • معمولا برای تهیه پیراهن تترون از پارچه های ساده استفاده می شود که در گذر زمان دستخوش مد قرار نمی گرد و همشه خواهان خود را دارد. دلیل دگر استفاده از تترون تنوع رنگ این پارچه است در ضمن ضد حساست و خنک بودن آن را نباید فراموش کرد.

با این ویژگی های که گفته شد پیراهن تبلیغاتی را می توان به راحتی با این پارچه تهیه کرد زرا کارایی های مناسبی دارد و به راحتی هم می توان بر روی آن  برند شرکت و یا تبلیغات مورد نظر خود را چاپ و گلدوزی کرد.

پیراهن های تبلیغاتی معمولا از نوع پاگون دار در ادارات دولت کاربردهای فراوانی دارند این پیراهن با دوجیب در قسمت سینه و پاگون های روی شانه مدل خاصی را دارا است که معمولا بر روی سینه آرم شرکت جا نما می شود.

تماس و پشتیبانی

دفتر مرکزی : تهران، خیابان جمهوری، بین دانشگاه و فخررازی، پلاک997واحد3

نجاریان  09122002229

تلفن : 66400103 - 66400107 -  66403700

اینستاگرام: pakansanat

لباس کار

#لباس_کار #لباسکار #تولیدی_لباس_کار #تولیدی_لباسکار #لباس_کار_تبلیغاتی #لباس_کارگری #فرم_اداری #تی_شرت_تبلیغاتی #تیشرت_تبلیغاتی #کلاه_تبلیغاتی #کاپشن_کار #کفش_ایمنی #دستکش_کار #لباس_کار_سرهمی #گلدوزی_برند

سایت شما برای نمایش بهتر نیاز به استفاده از کوکی دارد Cookie policy. I accept cookies from this site.Agree