لباس کار

تولید لباس کار صنعتی و تبلیغاتی و ملزومات ایمنی 66400103 همراه :09122002229

لباس کار صنعتی

لباس صنعتی

یک امری که در صنعت کار واجب است و باید حتما رعایت شود لباس کار مناسب است.

لباس کار در برابر خطرات ناشی از کار ، کارکنان را محافظت میکند.

لباس صنعتی که در محل کار مورد استفاده قرار میگیرد مزایایی دارد که می توان به نمونه هایی از آن اشاره کرد. اولین و مهمترین آنها حفظ سلامت جان فرد در محیط کار می باشد.

مسئله قابل توجه دیگری هم وجود دارد کهافزایش نظم و هماهنگی در بین کارکنان بوجود می آید و تمام قسمتها را می توان از یکدیگر متمایز کرد و نظارت بیشتر برای بهتر شد کارها و بالا بردن کارایی محل کار در هر بخش را داشته باشیم.

با استفاده از لباس کارهای صنعتی در محیط کار می توان آسیب های ناشی از کا را به حداقل رساند.

لباس صنعتی چه ویژگی هایی می تواند داشته باشد تا هر چه بیشتر به کارایی که از آن انتظار میرود را در دسترس داشته باشیم.

لباس کار باید حتما متناسب با محیط کار و موقعیت کاری باشد.اگر محیط کار ایجاب میکند که آستین لباسکار کوتاه باشد باید حتما از لباس آستین کوتاه استفاده کنیم .

لباس کار باید در اندازه ی مناسب فرد تهیه شود و فرد با پوشیدن آن احساس خوشایندی داشته باشد و این کار باعث می شود که فرد کارایی بالاتری را از خود نشان دهد و رضایت بیشتری دارد.

لباس کار چون هر روز استفاده می شود و به خاطر حفظ بهداشت گاهی لازم است که هر روز شسته شود پس باید از پارچه های مناسب استفاده شود تا بتواند برای مدتی که مورد استفاده قرار می گیرد ظاهر خود را حفظ کند و آبرومند باشد.

لباس کارهایی که در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد باید حتما مورد تایید استاندارهای همام شغل باشد تا بتواند امنیت کامل کارکنان را در برگیرد.

تماس و پشتیبانی

دفتر مرکزی : تهران، خیابان جمهوری، بین دانشگاه و فخررازی، پلاک997واحد3

نجاریان  09122002229

تلفن : 66400103 - 66400107 -  66403700

+ اطلاعات بیشتر

لباس کار

#لباس_کار #لباسکار #تولیدی_لباس_کار #تولیدی_لباسکار #لباس_کار_تبلیغاتی #لباس_کارگری #فرم_اداری #تی_شرت_تبلیغاتی #تیشرت_تبلیغاتی #کلاه_تبلیغاتی #کاپشن_کار #کفش_ایمنی #دستکش_کار #لباس_کار_سرهمی #گلدوزی_برند

سایت شما برای نمایش بهتر نیاز به استفاده از کوکی دارد Cookie policy. I accept cookies from this site.Agree