لباس کار

تولید لباس کار صنعتی و تبلیغاتی و ملزومات ایمنی 66400103 همراه :09122002229

لباس کار

لباس کار 

لباس کار  را میتوان یک پوشش سراسری دانست که کل بدن را در محیط کار محافظت میکند و کلیه کارکنان موظف هستند که در محل کار از آن استفاده کنند. لباسکار در صنعت امری واجب است . لباس کار یک وسیله حفاظتی در برابر خطرات ناشی از کار است. لباس کار به منظور جلوگیری از حوادثی مانند ضربه و جلوگیر از سوختن و احتراق و برق گرفتگی و حوادث و اتفاقات احتمالی بسیار ضرورت دارد. رعایت اصول اولیه ایمنی می تواند سلامت شما را در محل کار تضمین کند. یکی از این موارد که در دسته لباسکار قرار میگیرد کفش کار است .

کفش کار چگونه کفشی است؟

کفش ایمنی کفشی است که در موقعیت های کاری و صنعتی مختلفی می توان از آن استفاده کرد . در محیط های تولیدی و صنعتی که فرد در آنها با خطرات قابل توجهی مواجه است باید کفش کارها با مشخصات و استاندارهای خاص خود را پوشید. این نوع کفش ها بنا به محیطی که در آن می خواهیم استفاده کنیم به دسته های مختلفی تقسیم می شود.  

- کفش پنجه فولادی

- کفش پنجه کامپوزیت

- زیری pu

- کفش ضد اسید

- کفش های خاص

از این کفش ها هم مدل ساق دار موجود است هم ساق کوتاه .

یکی از مواردی که در تمام انواع کفش ها باید رعایت شود و جزء استاندارهای هر نوع کفش ایمنی است این است که کفش باید کاملا پوشیده باشد و ترجیحا از چرم درجه یک تولید شود تا بتواند در برابر انواع آسیبها از پای کارگران محافظت کند.

کفش ایمنی برای حفاظت از پای افراد در شرایط خاص تولید می شود که عبارتند از :

- برخورد با مواد خورنده 

- مواجهه با سطوح داغ یا لغزنده 

- خطر برق گرفتگی 

- الکتریسیته ساکن و احتمال انفجار

- پاشش مواد مذاب

- برخورد با اجسام تیز و برنده 

- سقوط اجسام سنگین

نکته قابل توجه این است که در انتخاب کفش ایمنی باید دقت زیادی داشته باشیم و کفشی را که انتخاب میکنیم باید طبق استانداردهای محیط کار باشد  زیرا با نگاهی به آمار حوادث ثبت شده در محیط های کاری می توان دید که کارگرانی که کفش ایمنی مناسبی نداشته اند چه آسیب های غیر قابل جبرانی در محیط کار دیده اند.

 

 

 

تماس و پشتیبانی

دفتر مرکزی : تهران، خیابان جمهوری، بین دانشگاه و فخررازی، پلاک997واحد3

نجاریان  09122002229

تلفن : 66400103 - 66400107 -  66403700

+ اطلاعات بیشتر

لباس کار

#لباس_کار #لباسکار #تولیدی_لباس_کار #تولیدی_لباسکار #لباس_کار_تبلیغاتی #لباس_کارگری #فرم_اداری #تی_شرت_تبلیغاتی #تیشرت_تبلیغاتی #کلاه_تبلیغاتی #کاپشن_کار #کفش_ایمنی #دستکش_کار #لباس_کار_سرهمی #گلدوزی_برند

سایت شما برای نمایش بهتر نیاز به استفاده از کوکی دارد Cookie policy. I accept cookies from this site.Agree