لباس کار

تولید لباس کار صنعتی و تبلیغاتی و ملزومات ایمنی 66400103 همراه :09122002229

لباس ترافیکی

کاربرد لباس کار ترافیکی

این لباسکار برای پلیس های راهنمایی و رانندگی و همچنین مشاغلی مناسب است که دارای شیفت‌های شبانه می‌باشند و کارکنان مجبوراند که در جاده‌ها و خیابان‌ها به کار بپردازند.

در بعضی از این لباس ها شبرنگ هایی به کار رفته است که باعث دیده شدن کارکنان در شب برای جلوگیری از اتفاقات ناگوار می‌شود.

لباس کار ترافیکی در دو مدل جلیقه و اورکت تولید می‌شود.

خواهشمند است پس از مطالعه و بررسی در صورت نیاز به نمونه و یا اطلاع جمع تر و ارائه سفارش خارج از لیست و مشاوره درخصوص لوازم ایمنی و ابزار با ما تماس حاصل نمایید.
* کالاهای تولید شده در موسسه ایمنی پاکان صنعت تماما دارای کیفیت در سطح استانداردهای ملی و با کیفیت صادراتی بوده و دارای ضمانت می باشد.

لباس ترافیکی
* حداقل تیراژ تولید برای هریک از اقلام لباس کار 100 دست و برای تی شرت و کلاه حداقل 200 دست خواهد بود.
* کلیه کالاها با بسته بندی سلفون و در دفتر فروشنده تحویل خریدار خواهد شد .
* در صورت نیاز به استعلام بهاء و یا جهت رویت، نمونه درخواست خود را کتبا به واحد فروش اعلام نمایید.

شبرنگ ها در لباس کار ترافیکی

شبرنگ نوعی ماده مخصوص براق و نورانی است. شبرنگ حاوی ماده فلورسئین و فسفر است که باعث می شود تا در تاریک نور ساطع کرده و بدرخشد.

مهمترین ویژگی که در لباس های ترافیکی مورد توجه است شبرنگ هایی است که در آن به کار می رود . پارچه های این شبرنگ ها باید دارای استاندارد تابش  EN471 جهت بازتابش و دید بالا باشد.

مسئله دیگر مکانهایی است که این شبرنگ ها باید روی لباس دوخته شود یعنی این که مکان ها باید جایی باشد که قابل رویت باشد و در تاریکی کامل بتوان آنها را به خوبی دید و باز تابش خوبی داشته باشد .

 در برخی موارد با بکار بردن چسب شبرنگ در لباس ماموران انتظامی ، راهداری و یا حتی کارگران شهرداری امنیت جانی آنان را تامین کرد و با درخشش لباس این افراد حتی در تاریکی مطلق رانندگان متوجه حضور آنان شده و از بسیاری حوادث احتمالی جلوگیری می نماید.

تماس و پشتیبانی

دفتر مرکزی : تهران، خیابان جمهوری، بین دانشگاه و فخررازی، پلاک997واحد3

نجاریان  09122002229

تلفن : 66400103 - 66400107 -  66403700

اینستاگرام: pakansanat

لباس کار

#لباس_کار #لباسکار #تولیدی_لباس_کار #تولیدی_لباسکار #لباس_کار_تبلیغاتی #لباس_کارگری #فرم_اداری #تی_شرت_تبلیغاتی #تیشرت_تبلیغاتی #کلاه_تبلیغاتی #کاپشن_کار #کفش_ایمنی #دستکش_کار #لباس_کار_سرهمی #گلدوزی_برند

سایت شما برای نمایش بهتر نیاز به استفاده از کوکی دارد Cookie policy. I accept cookies from this site.Agree